Başkan Zolan: Yorucu ve güzel bir seçim dönemi yaşadık

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim kampanyası süresince birçok olayın, kendisine bambaşka duygular yaşattığını söyledi.

Başkan Zolan: Yorucu ve güzel bir seçim dönemi yaşadık
03 Nisan 2014 Perşembe 16:08

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim kampanyası süresince birçok olayın, kendisine bambaşka duygular yaşattığını söyledi. Seçimlere birkaç gün kala Sevindik Mahallesi'ndeki mitingde, yoğun yağmur altında alanı dolduran yüzlerce insanın kendisine gösterdiği sevgiyi asla unutamayacağını dile getiren AK Parti'li Zolan, "O günü asla unutamam. Bardaktan boşalırcasına yağan yağmura aldırış etmeden bizleri dinlemeye gelen Sevindikli kardeşlerime, bana böylesi bir duyguyu yaşattıkları için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

Yorucu ve bir o kadar da güzel bir seçim dönemi yaşadıklarını belirten Başkan Zolan, “Bu şehrin her noktasında insanımıza ulaşmaya çalıştık. Denizli'nin 360 köyüne, 68 beldesine ve 18 ilçesine ayak bastık. Nerede bir ışık yanıyorsa biz orada olduk. Gittiğimiz her yerde insanımızın şahsıma gösterdiği ilgi bizi son derece mutlu etti. Herhalde böylesi duyguları bir başka yerde yaşayamazsınız." diye konuştu. Birçok duyguyu aynı anda yaşadığı anlar olduğunu vurgulaşan Osman Zolan, "Bunlardan birini Buldan'da yaşadık. Kadıköy'de gecenin bir yarısı, neredeyse köy halkının tamamı bizi yoğun yağmur ve soğuk altında coşkuyla karşıladı. Yoğun tezahürat eşliğinde konuşmamızı gerçekleştirdikten sonra fotoğraf çektirmek için yanıma gelen, her ikisi de 82 yaşında olan teyzelerimin sırtlarına elimi attığımda farkettim ki yağmurdan sırılsıklam olmuşlar. Bu durum beni çok etkiledi. Bu iki büyüğümün, hiçbir karşılık beklemeden bize gösterdikleri sevginin tarifi yok." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×