Başkan Yılmaz’dan ilçelere yakın takip

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mahalli idareler seçiminin ardından ilçelerin sorunlarını yakından takip etmek için başlattığı ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Yılmaz, Salıpazarı ile başladığı ilçe...

Başkan Yılmaz’dan ilçelere yakın takip
07 Mayıs 2014 Çarşamba 15:08

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mahalli idareler seçiminin ardından ilçelerin sorunlarını yakından takip etmek için başlattığı ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Yılmaz, Salıpazarı ile başladığı ilçe ziyaretlerine, Bafra ve Ondokuzmayıs ilçeleri ile devam etti. Basına kapalı görüşmelerde ilçelerde hayata geçirilmesi planlanan projeler masaya yatırılırken, alt yapı yatırımlarının çözümüne yönelik plan ve iş programları yapıldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilk olarak Bafra ilçe heyeti ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi'ne devrolan Çetinkaya Belediyesi hizmet binasında yapılan istişare toplantısına Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Muharrem Göksel, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Coşkun Öncel, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Nihat Soğuk, Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Ömer Ulubay ve İmar Şube Müdürü Zennube Albayrak katıldılar. Başkan Yılmaz toplantının başında seçimin sona erdiğini hatırlatarak, millete hizmet yolunda yollara düşme, söz verilen hizmetleri yerine getirme ve gece gündüz çalışma döneminin başladığını kaydetti.

Bafra'daki toplantının ardından Kolay'da turizmin geliştirilmesine yönelik incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, daha sonra Ondokuzmayıs Belediyesi'ne geldi. Ondokuzmayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Yılmaz ve beraberindekiler, daha sonra toplantının yapılacağı başkanlık makamına geçti. Buradaki toplantıya belediye meclis üyeleri ile AK Parti Ondokuzmayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı da katıldı. Başkan Yılmaz, burada yapılan ve yaklaşık 3 saat süren toplantıda da ilçede yapılacak olan işler ve önceliklerle ilgili bilgi aldı ve yetkililerle iş planlama süreci üzerinde çalıştı.

CİHAN

Başkan Yılmaz’dan ilçelere yakın takip


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×