Başkan Yılmaz ve kurmayları Tekkeköy’de

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mahalli idareler seçiminin ardından ilçelerin sorunlarını yakından takip etmek için başlattığı ilçe ziyaretlerini Tekkeköy ile sürdürdü. Başkan Yılmaz, Salıpazarı ile başladığı...

Başkan Yılmaz ve kurmayları Tekkeköy’de
13 Mayıs 2014 Salı 17:03

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mahalli idareler seçiminin ardından ilçelerin sorunlarını yakından takip etmek için başlattığı ilçe ziyaretlerini Tekkeköy ile sürdürdü.

Başkan Yılmaz, Salıpazarı ile başladığı ilçe ziyaretlerine daha sonra Bafra ve Ondokuzmayıs ilçeleri ile devam etmişti. Bu kez kurmayları ile beraber Tekkeköy’e giden Başkan Yılmaz’ı Belediye Başkanı Hasan Togar çiçekle karşıladı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda Tekkeköy’de hayata geçirilmesi planlanan projeler masaya yatırılırken, alt yapı yatırımlarının çözümüne yönelik plan ve iş programları yapıldı.

Tekkeköy İlçe Belediye Binasında yapılan toplantıya Başkan Yılmaz’ın yanı sıra, Büyükşehir Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekkeköy Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Ömer Ulubay, Çevre Koruma Daire Başkanı Figen Akın ve İmar Şube Müdürü Zennube Albayrak katıldı.

CİHAN

Başkan Yılmaz ve kurmayları Tekkeköy’de


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×