Başkan Yıldıray Arıkan: Şimdi Adana’ya hizmet zamanı

Çukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, “Adana’nın tüm ilçeleri en az Çukurova kadar güzel olacak.

Başkan Yıldıray Arıkan: Şimdi Adana’ya hizmet zamanı
17 Şubat 2014 Pazartesi 16:48

Çukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, “Adana’nın tüm ilçeleri en az Çukurova kadar güzel olacak. Şimdi Adana’ya hizmet zamanı.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde düzenlenen toplantılara katılan CHP Büyükşehir adayı Yıldıray Arıkan, seçmenlere projelerini anlattı. CHP Seyhan Belediye başkan adayı Zeydan Karalar’ın, Mıdık ve Meydan mahallelerindeki seçim bürolarının açılışında konuşan Başkan Yıldıray Arıkan, Seyhan’ın köklü bir değişime ihtiyacı olduğunu, bunu da Zeydan Karalar ile el ele vererek gerçekleştireceklerini söyledi. Yüreğir Belediye başkan adayı Orhan Bayram ile birlikte PTT Evleri ve Yamaçlı mahallerinde düzenlenen açık hava toplantılarına da katılan Başkan Yıldıray Arıkan, Adana’nın her ilçesi ve her mahallesinin en az Çukurova kadar güzel olması gerektiğini belirtti. Başkan Yıldıray Arıkan, “Adana hizmete susamış durumda. Tüm adaylarımızla birlikte bu şehri kaderine terk etmemeye kararlıyız. Sizlerin de oylarıyla daha güzel ve daha yaşanır bir Adana ortaya çıkaracağız. Şimdi Adana’ya hizmet zamanı.” dedi.

Esnaf gezileri de yapan Başkan Yıldıray Arıkan, sorunlarını dinlediği vatandaşlarla sohbet etti.
CİHAN

Başkan Yıldıray Arıkan: Şimdi Adana’ya hizmet zamanı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×