Başkan Vekili nevruz ateşinden atlarken düştü

Başkan vekili nevruz ateşinden atlarken düştü

Başkan Vekili nevruz ateşinden atlarken düştü
21 Mart 2014 Cuma 19:22

UŞAK’ta, valilik, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ve belediye tarafından düzenlenen nevruz kutlaması TOKİ Şefkat Okulu’nun Bahçesi’nde yapıldı.

Kutlama, Vali Seddar Yavuz’un nevruz ateşini yakmasıyla başladı. Vali Yavuz, nevruzun toplumun tüm kesimlerinin özünde var olduğu gibi birlik, dostluk, huzur ve hoşgörü içinde kutlanması gerektiğini belirtip, "Ülkedeki barış ve kardeşlik ortamını bozacak arayışlara fırsat verilmemesi gerek" dedi. Nevruz kutlaması çekiçle örste demir dövme, yumurta tokuşturma ve nevruz ateşinin üzerinden atlama gibi etkinliklerle devam etti.

Kutlamaya, Vayi Yavuz’un yanı sıra CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Uşak İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Fuat Kömürcü, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, Uşak Belediye Başkan Vekili Necat Çolak, protokol üyeleri, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN VEKİLİ NEVRUZ ATEŞİNDEN ATLARKEN DÜŞTÜ

Uşak’taki resmi nevruz kutlamaları sırasında nevruz ateşi üzerinden atlamak isterken dengesini kaybeden Uşak Belediye Başkan Vekili Nejat Çolak, düştü. Çolak’ı korumaları yerden kaldırdı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×