Başkan Uzun, gazetecilerle bir araya geldi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, ilçede ikamet eden gazetecilerle Maya Restoran’da bir araya geldi.

Başkan Uzun, gazetecilerle bir araya geldi
16 Ocak 2014 Perşembe 12:33

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, ilçede ikamet eden gazetecilerle Maya Restoran’da bir araya geldi. Buluşmada Uzun, projelerini anlattı; gazetecilerin Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Habercilere Beylikdüzü’nün tanıtımına yaptıkları katkı için teşekkür eden Uzun, “Görev süremiz içerisinde ekibimizle birlikte önemli çalışmalara imza attık ve ilçenin bugünkü fotoğrafı çok daya iyi bir hale geldi. Gelecek dönemde bu çalışmalarımızı artırarak devam ettirmeyi arzu ediyoruz. Sizlerle birlikte olmaktan ve önemli projelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmeliyim.” dedi.

Programa katılan gazeteciler de Beylikdüzü’nün süratle geliştiğini vurguladı; hayata geçirilen hizmetlerin ilçeye değer kattığını dile getirdi.

Beylikdüzü Belediyesi Basın Danışmanı Hüseyin Türkoğlu da habercilerin programa katılımından duyduğu mutluluğu belirtti.

Yemekli toplantıya muhtelif medya kuruluşlarında görev yapan isimler, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Program, Türk Halk Müziği’nin önemli sesi Ender Balkır’ın söylediği türkülerle son buldu.
CİHAN

Başkan Uzun, gazetecilerle bir araya geldi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×