Başkan Sözlü, YÜDAY’ın kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Yardımlaşma Derneği’nin (YÜDAY) 18. kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı.Adananava Oteli’nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Hüseyin Sözlü, 30 Marta kadar büyük...

Başkan Sözlü, YÜDAY’ın kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı
15 Mayıs 2014 Perşembe 13:33

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Yardımlaşma Derneği’nin (YÜDAY) 18. kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı.

Adananava Oteli’nde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Hüseyin Sözlü, 30 Marta kadar büyük bir mücadele verdiklerini belirterek, “Engellemelerle karşılaştık. Bazı haksızlıklara da uğradık. Ancak şimdi seçim bitti. Her partiden belediye başkanı arkadaşlarımızla Adana için çalışıyoruz. Biz Adana’da Tufanbeyli’den Yumurtalık’a kadar bu coğrafyadaki tüm seçilmiş belediye başkanları ile uyum içinde hizmet vereceğiz. 2 milyon 100 bin nüfuslu bu kenti aynı şeyi terennüm eden koro haline getireceğiz.” dedi.

Hüseyin Sözlü, Adana’nın birliktelik ruhuna ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, “Cumhuriyet değerlerine sadık, Atatürk ilkelerine bağlı, üretken belediyecilik yapacağız. Bu dönemdeki belediyecilik anlayışımızı bir model olarak ortaya koyacağız. Kim Adana için iyi bir şey düşünüyorsa onunla işbirliği içinde olmaya hazırız. Kutuplaşmadan ziyade kaynaştırmayı esas alıyoruz.” şeklinde konuştu.

YÜDAY’ın etkinliği Adana Ticaret Odası Başkanı Ali Gizer ile Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ile çok sayıda davetli katıldı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×