Başkan Sözlü, vatandaşın sorununu dinledi

Adana Büyükşehir belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ulaştırma Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti ve personelle tanışıp, faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Ulaştırma Daire Başkanlığı’nda oluşturulan ve Adanalıların çeşitli sorunlarını...

Başkan Sözlü, vatandaşın sorununu dinledi
15 Haziran 2014 Pazar 15:18

Adana Büyükşehir belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ulaştırma Daire Başkanlığı’nı ziyaret etti ve personelle tanışıp, faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Ulaştırma Daire Başkanlığı’nda oluşturulan ve Adanalıların çeşitli sorunlarını bildirdiği Alo 153 Çağrı Merkezi’ni de ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, burada bir çağrıya cevap verip sorun dinledi. ALO 153’e gelen bir çağrıya cevap veren Başkan Sözlü, ahizeyi kaldırıp, “Ben Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, buyurun efendim” diyerek vatandaşın şikayetini sordu.

Güzelyalı Mahallesi’nden aradığını söyleyen Mustafa Uzun isimli vatandaş, muhtarlık yakınlarında açık havada yüksek sesle canlı müzik yapıldığı şikayetinde bulundu. Bunun üzerine Başkan Sözlü, “Yakınlarda düğün veya nişan töreni olabilir. Ama ben hemen zabıta daire başkanımızı arıyorum ve gereğini yerine getirmesi için talimat veriyorum.” dedi.

Mustafa Uzun’un başka bir istek ve şikayetinin olup almadığını da soran Başkan Sözlü, kendilerini bilgilendirdikleri için teşekkür etti.

CİHAN

Başkan Sözlü, vatandaşın sorununu dinledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×