Başkan Sözlü, huzurevi sakinlerinin Anneler Günü'nü kutladı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Valiliği Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde, huzurevi sakinleriyle...

Başkan Sözlü, huzurevi sakinlerinin Anneler Günü'nü kutladı
11 Mayıs 2014 Pazar 14:28

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Valiliği Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde, huzurevi sakinleriyle sohbet eden, sorunlarını dinleyen Başkan Hüseyin Sözlü, onlara karanfil sundu, çeşitli hediyeler verdi. Huzurevlerinde kalan annelerin Anneler Günü'nü de kutlayan Başkan Hüseyin Sözlü, kendisinden farklı hediyeler isteyen huzurevi sakinlerinin isteğine olumlu yanıt verdi. Başkan Hüseyin Sözlü, belediye otobüslerinin huzurevine kadar gelmesiyle ilgili isteklerin karşılanması için düzenleme yapılabileceğini ifade etti. Hüseyin Sözlü, huzurevlerinde kalan yaşlıların ellerini teker teker sıktı, hatırını sordu ve özel odalarda kalanların da bizzat yanına giderek hediye verdi, Anneler Günü'nü kutladı.

CİHAN

Başkan Sözlü, huzurevi sakinlerinin Anneler Günü'nü kutladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×