Başkan Sözen: Köylerimizde yerinde ziyaretlerle sorunlara çözüm buluyoruz

Antalya Manavgat Belediye Başkanı ve CHP başkan adayı Şükrü Sözen, 78 köye eşit ölçüde hizmet götüreceklerini söyledi.

Başkan Sözen: Köylerimizde yerinde ziyaretlerle sorunlara çözüm buluyoruz
24 Ocak 2014 Cuma 20:08

Antalya Manavgat Belediye Başkanı ve CHP başkan adayı Şükrü Sözen, 78 köye eşit ölçüde hizmet götüreceklerini söyledi. Başkan Sözen, 30 Mart mahalli seçimlere 64 gün kala seçim çalışmalarını Manavgat'ın köylerinde sürdürüyor.

Başkan Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri Halil Kula ve Mehmet Özen ile seçim komitesi üyeleri ve gençlik kolları üyeleriyle birlikte Çaltepe Tol Mahallesi, Değirmenözü, Yeşilbağ, Kırkkavak, Gaziler, Düzağaç ve Burmahan köylerini ziyaret etti. 7 köyde seçim çalışması yapan Sözen, köylülerin sorunlarını yerinde dinledi. Köylülerin sorunlarını her zaman yerinde dinlemeye devam edeceklerini belirten Sözen, sorunları da yerinde görerek çözüme kavuşturduklarını söyledi.

Köylü sorunlarını yerinde görme ve çözüm üretmenin önemli olduğunu belirten Sözen, bir yıldır Manavgat'ın 78 köyüne eşit ölçüde hizmet verdiklerini ve 30 Mart mahalli seçimlerinde sandıkta ikinci defa yetki almaları halinde hizmetlerinin devam edeceğini kaydetti. Bazı köylerde içme suyu sıkıntısı tespit ettiklerini aktaran Sözen, sıkıntıları da imkanları ölçüsünde en kısa sürede gideceklerini ifade etti.

Başkan Sözen, şunları ifade etti: "Bu dönem siyaseti bir kenara bırakalım. Bütün yüreği ve inancı ile sizlere getirdiği hizmetleri devam ettirmek, büyük yatırımlara dönüştürmek isteyen bir evladınız var karşınızda. Köylerimize bir yıldır özel ekip kurarak hizmet götürdük. Ama yeterli olmadığını düşünüyoruz. Böyle onurlu bir görevi bir kere daha taşıma imkanı bulursak, merkeze ne hizmet götürüyorsak, köylerimize de getireceğimizden şüpheniz olmasın. Bütün samimiyetime inanın. Allah'ın izniyle bu seçimi yeniden kazanacağım ve sizlere hizmet etmeye devam edeceğim. Halkımızın görüş ve önerileri bizim için çok önemli."

CİHAN

Başkan Sözen: Köylerimizde yerinde ziyaretlerle sorunlara çözüm buluyoruz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×