Başkan Özhaseki, Sarıoğlan'ın Çiftlik beldesinde konuştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 'Sarıoğlan Büyükşehir ile Buluşuyor' toplantısının ardından Çiftlik beldesine geçerek halka hitap etti.

Başkan Özhaseki, Sarıoğlan'ın Çiftlik beldesinde konuştu
03 Şubat 2014 Pazartesi 15:53

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 'Sarıoğlan Büyükşehir ile Buluşuyor' toplantısının ardından Çiftlik beldesine geçerek halka hitap etti. Başkan Özhaseki, "Yaptığımız hizmetlerle Kayseri'nin tarihini değiştirdik, şimdi ilçe, belde ve köylerin tarihini değiştireceğiz." dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Çiftlik Belediyesi önünde büyük bir kalabalık tarafından karşılandı. Çiftlik Belediye Başkanı ve Sarıoğlan Belediye başkan adayı Ali Taştan'ı belediye binasında ziyaret eden Başkan Özhaseki, daha sonra Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıda ilk konuşmayı yapan Sarıoğlan Belediye Başkan Adayı Ali Taştan, Başkan Özhaseki'nin ilçeler için bir şans olduğunu belirterek, "Özhaseki Başkan Kayseri'yi Türkiye'nin marka şehri yapmıştır. O'nun destekleriyle inşallah ilçemiz hizmete doyacak." dedi.

AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz de konuşmasında, Sarıoğlan'ın, alacağı hizmetlerle örnek bir ilçe, örnek bir yaşam merkezi olabileceğini kaydetti. Sözlerine, yeni Büyükşehir Yasasını anlatarak başlayan ve bu yasanın Türkiye'nin idari sistemi açısından bir milat olacağını belirten Mehmet Özhaseki ise "Büyükşehir Belediyesi bütün ilçe, belde ve köylerde birtakım hizmetleri omuzuna aldı. Yıllardır çözülemeyen sorunları Büyükşehir'in gücü ile çözeriz." dedi. Çıkan yasanın ilçe, belde ve köyler için bir şans olduğunu dile getiren Özhaseki, "Yaptığımız hizmetlerle şehrin tarihini değiştirdik. Şimdi sıra ilçe, belde ve köylerimizde." diye konuştu. Çiftlik beldesindeki toplantının ardından Başkan Özhaseki ve beraberindekilere 'Arabaşı' ikram edildi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×