Başkan Özhaseki, hayvanat bahçesinde zürafaları eliyle besledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Hayvanları Koruma Derneği üyeleriyle birlikte Harikalar Diyarı bünyesindeki hayvanat bahçesini gezdi.

Başkan Özhaseki, hayvanat bahçesinde zürafaları eliyle besledi
07 Mart 2014 Cuma 14:53

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Hayvanları Koruma Derneği üyeleriyle birlikte Harikalar Diyarı bünyesindeki hayvanat bahçesini gezdi. Atı ve zürafayı elleriyle besleyen Başkan Özhaseki, ziyaretçilerle de sohbet etti.

Seçim çalışmaları nedeniyle Kayseri'yi ilçe ilçe gezen ve her gün bir dizi toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, farklı bir gün yaşadı. Kayseri Hayvanları Koruma Derneği üyeleriyle birlikte Hayvanat Bahçesi'ni gezen Başkan Özhaseki, Zambak ve Zeybek isimli zürafaları elleriyle besledi. Yanına hayvanat bahçesini gezen çocukları da alarak bir süre zürafaları izleyen Başkan Özhaseki, diğer hayvan barınaklarını da gezdi ve Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş Genel Koordinatörü Ali Üstünel'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Hayvanat bahçesi içindeki at binme alanına da giden Başkan Özhaseki, özellikle Siyah İnci adlı at ile yakından ilgilendi ve onu da eliyle besledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×