Başkan koltuğuna oturan öğrenci peyzaj ve dönüşüme el attı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün makamına Mithatpaşa Ortaokulu 8.

Başkan koltuğuna oturan öğrenci peyzaj ve dönüşüme el attı
22 Nisan 2014 Salı 19:23

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün makamına Mithatpaşa Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Leyla Gülmez oturdu.

Temsili görev değişimi yapılır yapılmaz Özel Kalem Müdürü’nü çağırarak bazı talimatlar veren Leyla Gülmez, okul bahçelerinin ağaçlandırılması ve peyzaj çalışması gerçekleştirilmesini istedi. Belediye web sitesi aracılığıyla isteklerini ve sorunlarını daha kolay iletebilmeleri adına halka bilgisayar ve cep telefonu gibi iletişim aygıtları dağıtılması için de tavsiyede bulunan Başkan Leyla Gülmez, son olarak Adana’nın güney mahallelerinde kentsel dönüşüm gerçekleştirilmesi için çalışma başlatılması talimatı verdi.

Başkan Hüseyin Sözlü, ailesi, okul müdürü ve matematik öğretmeniyle birlikte gelen Leyla Gülmez’e iPad ve çeşitli hediyeler verdi. Aile fertleri, okul müdürü ve öğretmenlere de hediyeler sunan Hüseyin Sözlü, Mithatpaşa Ortaokulu’nda ağaçlandırma ve peyzaj çalışması yapılacağını, bu konuda eksiği olan diğer okullara da destek olunacağını açıkladı. Hüseyin Sözlü, “Çocuklarımız geleceğimiz. Onların üst seviyede eğitim alması ve mutlu olması için hepimiz üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirmeliyiz.” dedi.
CİHAN

Başkan koltuğuna oturan öğrenci peyzaj ve dönüşüme el attı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×