Başkan Kocaoğlu: Namuslu insanlar kazanacak

İzmir’de düzenlenen Uğur Mumcu’yu anma gecesinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bu ülkeyi kendi çıkarlarına alet edenlerin elinden, ancak namuslu insanlar kurtaracaktır.

Başkan Kocaoğlu: Namuslu insanlar kazanacak
25 Ocak 2014 Cumartesi 11:18

İzmir’de düzenlenen Uğur Mumcu’yu anma gecesinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bu ülkeyi kendi çıkarlarına alet edenlerin elinden, ancak namuslu insanlar kurtaracaktır. Namuslu insanlar kazanacaktır. Biz gönülden konuşur, gönülden sever ve gönülden mücadele ederiz.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi, 21 yıl önce uğradığı bombalı suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci yazar Mumcu’yu andı. Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa Başkan Kocaoğlu, eşi Türkegül Kocaoğlu ile birlikte katıldı. Burada yaptığı konuşmada, “Bu ülkeyi kendi çıkarlarına alet edenlerin elinden, ancak namuslu insanlar kurtaracaktır. Başka çaremiz yok. 76 milyon Türkiye vatandaşından başka dayanacak yerimiz yok. Bir tek güç var, halkın gücü. Halk oylarıyla, duruşuyla, mücadelesiyle bu gidişe dur diyecek. 26 Kasım 2011’de Torbalı’da, ‘Sadece adalet istiyorum.’ demiştim. Adaletin gelmesi için, var olmamız için, insanlık onuruyla yaşamamız için mutlaka ve mutlaka adalet istiyoruz. Bir ülkeyi, ülkesini seven namuslu insanlar kurtarır. Ne mutlu ki ülkemizi seven insanlarımız var.” dedi. CİHAN

Başkan Kocaoğlu: Namuslu insanlar kazanacak


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×