Başkan Kazım Özgan: 437 kişiye istihdam sağlıyoruz

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, işçilerle bir araya geldi. Belediye Sinema Salonunda belediye işçilerine seslenen Kazım Özgan, “Bugüne kadar tertemiz bir yönetim sergiledik.

Başkan Kazım Özgan: 437 kişiye istihdam sağlıyoruz
24 Ocak 2014 Cuma 12:18

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, işçilerle bir araya geldi. Belediye Sinema Salonunda belediye işçilerine seslenen Kazım Özgan, “Bugüne kadar tertemiz bir yönetim sergiledik.” dedi.

İdarede oldukları süre içerisinde personeli, sosyal haklarından maaşlarına kadar hiçbir konuda mağdur etmediklerini kaydeden Belediye Başkanı Özgan, bugüne kadar hiçbir personelin ceza almadığını ve hapiste yatmadığını aktardı. Belediyede herkesin alnının akıyla çalıştığını dile getiren Özgan, “Eskiden sosyal güvence yoktu. Emekli ikramiyesi alınamazdı. Maaşlar zamanında ödenmezdi. Biz işçimize, memurumuza mümkün olduğunca tüm haklarını vermeye çalıştık. Daha öncesinde ise sosyal hak nedir bilinmezdi.” ifadelerini kullandı.

Kozan Belediyesi ve İmar Ltd. Şti. olarak ilçede klasik belediye hizmetlerinin dışında sosyal hayat başta olmak üzere birçok sektörde hizmet ettiklerini kaydeden Özgan, önümüzdeki yerel seçimler sonrası inşaat sektörüne de açılmayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Özgan; “Biz İmar Ltd. Şti.yi aktif duruma getirirken 100 bin lira sermaye ile işe başladık ve şirketimiz on yıldır ayakta. 437 kardeşimiz oradan ekmek yiyor. Biz bu tesisleri özverili bir şekilde sizlerle beraber çalıştırıyoruz. Bunun ile ilgili alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir. Kendi ekmeğinize, geleceğinize sahip çıkın. Bu hizmetlerde sizin alın teriniz var.” şeklinde konuştu.

CİHAN

Başkan Kazım Özgan: 437 kişiye istihdam sağlıyoruz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×