Başkan İmamoğlu, mazbatasını aldı

30 Mart Yerel Seçimleri’nde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem İmamoğlu, düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Başkan İmamoğlu, mazbatasını aldı
02 Nisan 2014 Çarşamba 18:13

30 Mart Yerel Seçimleri’nde Beylikdüzü Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem İmamoğlu, düzenlenen törenle mazbatasını aldı. İlçe sakinleri İmamoğlu’nu yoğun ilgiyle karşılayarak, başarılar diledi.

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem İmamoğlu, mazbatasını törenle aldı. Beylikdüzü İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na eşi Dilek Kaya İmamoğlu, yeni seçilen meclis üyeleri, partililer ve kalabalık bir vatandaş grubuyla gelen İmamoğlu, Beylikdüzü İlçe Seçim Kurulu Başkanı Aykut Güzel Tunç’un elinden belediye başkanlık mazbatasını aldı. Burada yaptığı konuşmada Beylikdüzü’ndeki seçim atmosferinin çok demokratik bir ortamda ve huzur içerisinde geçtiğini dile getiren İmamoğlu, bu ortamın yaşanmasında diğer adayların da payının olduğunu ifade etti. Belediye başkanlık mazbatasını ilçede yaşayan vatandaşlar adına aldığını dile getiren İmamoğlu, "Sorumluluğumuz çok büyük. Allah beni, oy veren vermeyen tüm halkımıza mahcup etmesin." diye konuştu.

Başkan İmamoğlu ile birlikte meclise girmeye hak kazanan CHP’li belediye meclis üyeleri de mazbatalarını aldı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×