Başkan Hüseyin Sözlü, Kozan’ın muhtarlarını dinledi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, büyükşehir bürokratları ve meclis üyeleriyle birlikte muhtarlarla bir araya geldi.     Dağılcak’ta düzenlenen istişare toplantısında...

Başkan Hüseyin Sözlü, Kozan’ın muhtarlarını dinledi
19 Temmuz 2014 Cumartesi 15:18

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, büyükşehir bürokratları ve meclis üyeleriyle birlikte muhtarlarla bir araya geldi.

    Dağılcak’ta düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Hüseyin Sözlü, "Gücümüzün yettiğini aşkla, şevkle hayata geçirme noktasında mücadelemizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kozan’ın gerek ilçe belediye başkanına, gerek Büyükşehir belediye başkanına göstermiş bulunduğu güvene layık olma noktasında samimi bir duruşumuz olacaktır. Kozan’a her gelişimizde heyecan duyuyoruz, mutlu oluyoruz. Vilayet bazında kurucu belediye başkanlığı misyonunu üstlendik. Bir yandan hizmet ederken, bir yandan da rehabilite çalışmalarımız sürüyor. Yılbaşına kadar rehabilite tamamlanacak ve ondan sonra Adana’nın her noktası için daha büyük bir güçle çalışacağız." dedi.

    Başkan Hüseyin Sözlü, şöyle devam etti: "Bizim milliyetçilikten çıkardığımız bir anlam var ki, o da; milletin başını ve sırtını dik etmemiz gerektiğidir. Milletimiz buna layık, bunu hak ediyor. Elbette her birinizin muhtarlığını yaptığı yerleşim birimiyle ilgili sorunlarınız, beklentileriniz, hayalleriniz vardır. Bu istişare toplantımızda hepsini dinleyeceğiz. Elimizde bir dosya var fakat sizi dinlemek, dile getireceğiniz farklı sorunları direkt sizden almak bizim için önemli."

    Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk de, Başkan Hüseyin Sözlü’ye ve büyükşehir bürokratlarına, ilçenin ve kırsalın muhtarlarıyla bir araya gelip sorun dinledikleri için teşekkür etti.

    Başkan Sözlü, muhtarlara, belediye bürokratlarını teker teker tanıttı ve hepsine bir telefonla ulaşılabileceğini kaydetti. Muhtarlar da su, yol, ulaşım, altyapı konusunda çeşitli sorunlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve ilgili bürokratlara iletti. Başta ASKİ Genel Müdürü Rahmi Pekar olmak üzere, belediye bürokratları, muhtarların sorunlarını dinledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×