Başkan Demirtaş sanayi esnafını gezdi

Samsun Sanayi esnafını tek tek gezerek problemlerini dinleyen ve belediye çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Biz üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz.

Başkan Demirtaş sanayi esnafını gezdi
15 Ocak 2014 Çarşamba 14:13

Samsun Sanayi esnafını tek tek gezerek problemlerini dinleyen ve belediye çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Biz üzerimize düşen sorumlulukların bilincindeyiz. Esnafımızın istek ve şikayetlerini dinliyoruz, eksikleri ve bunların çözümünü de biliyoruz." dedi.

Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sanayi esnafını gezerek istek ve talepleri değerlendirdi. Esnafa ‘hayırlı işler’ dileklerini ileten Demirtaş, gezdiği, tokalaştığı, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşların şikayetlerini dinledi. Demirtaş, sorunlara kanunların kendisine verdiği yetki dahilinde müdahale edeceğini ifade etti.

Esnaf ve sanatkarın ekonominin can damarı olacağını dile getiren Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Baba mesleğini icra eden, ekonomiye katkı sunan, istihdam sağlayan, üreten insanımız belediyenin başının tacı olacak. Esnafımızın istek ve beklentileri doğrultusunda kendimize bir yol haritası çizeceğiz. Biz bu yolda ‘sevgi, saygı ve hoşgörü’ çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında bizi güler yüzle karşılayan, samimiyeti ve sevgisinden şüphe etmediğimiz esnafımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
CİHAN

Başkan Demirtaş sanayi esnafını gezdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×