Başkan Çetin’den gençlere destek sözü

Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, gençlerle bir araya gelerek çalışmalarını anlattı, tavsiyelerde bulunduMerkez Dede Torun Evi’nde çok sayıda genç ile bir araya gelen Başkan Çetin, gençlere önemli nasihatlerde bulundu.

Başkan Çetin’den gençlere destek sözü
16 Ocak 2014 Perşembe 16:13

Ankara Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, gençlerle bir araya gelerek çalışmalarını anlattı, tavsiyelerde bulundu
Merkez Dede Torun Evi’nde çok sayıda genç ile bir araya gelen Başkan Çetin, gençlere önemli nasihatlerde bulundu. Çetin, gençlerle yaptığı sohbette Pursaklar Belediyesi olarak çocuklara, gençlere, hanımlara ve ihtiyarlara yönelik faaliyetleri ile her zaman destek olduklarını söyledi.
Pursaklar’da erdemli gençliğin yetiştiğini belirten Selçuk Çetin, Nezaket Okulları, Erdemli Gençlik Kulübü ve Dede Torun Evleri ile insana yatırım yaptıklarını kaydetti. Zor dönemlerden geçerek bugünlere geldiğini hatırlatan Çetin, “Bizler onurumuzla, şerefimizle, haysiyetimizle yaşayıp örnek olmalıyız” vurgusu yaptı.
Gençlerin taleplerini dinleyen Başkan Çetin şunları ifade etti: “Sizler geleceğimizsiniz. Geleceğimizi sizlere emanet ediyoruz. Çünkü bizler bu makamlarda kalıcı değiliz. Azim edin, kararlı olun, okuyun, öğrenin ve yaşayın. Milli ve manevi değerlerimiz çok önemlidir. Bizler hizmetlerimizde bunlara önem veriyoruz. Unutmayın geleceğiniz geçmişinizdeki değerlere bağlıdır. Değerlerinize sahip çıkın. Milli ve manevi değerlerini yitirenler yenilmeye mahkûmdurlar.”
Saz ve söz eşliğinde geçen gecede gençler Ankara oyunları ile güzel bir gece yaşadı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×