Başkan Çetin, baret taktı asfalt sezonunu başlattı

Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, asfaltlama ve yama çalışmalarını erken başlattı. Bareti giyerek direksiyona geçen Çetin, “"Yollar cıncık gibi olacak ama biraz sabır." dedi.     Çukurova ilçesindeki asfaltlama...

Başkan Çetin, baret taktı asfalt sezonunu başlattı
22 Mayıs 2014 Perşembe 12:48

Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, asfaltlama ve yama çalışmalarını erken başlattı. Bareti giyerek direksiyona geçen Çetin, “"Yollar cıncık gibi olacak ama biraz sabır." dedi.

    Çukurova ilçesindeki asfaltlama çalışmaları bu sezon Başkan Soner Çetin’in talimatıyla 15 gün erken başlatıldı. 100. Yıl Mahallesi’ndeki 85069 ve 85037 nolu sokaklardaki asfaltlama çalışmalarına eşlik eden Çukurova Belediye Başkanı Çetin baretini taktı, işçilerle bir araya geldi. 'Asfalt finişeri' olarak tabir edilen iş aracına binerek direksiyona geçen Çetin, hem asfalt dökme hem de sıkılaştırma çalışmalarını yerinde izledi.

    Belediye bürokratlarının da katıldığı çalışmaların ardından Huzurevleri Mahallesi’ne geçen Başkan Soner Çetin, 77140 Sokak’taki bozuk yerlere yama yapılırken de işçilere eşlik etti. Çukurova ilçesindeki asfaltlama ve onarım-yama çalışmalarının bir plan dahilinde gerçekleştirildiğini belirten Başkan Çetin, "Dostlar alışverişte görsün diye değil, en çok kullanılan yollarımızda karayolları standartlarında yamalar yapmaya özen gösteriyoruz." dedi.

    Asfaltlama ve yama çalışması yapan işçiler ve ustalara seslenen Başkan Çetin şunları söyledi: “Nereye ne yapılacağını belediye yöneticileri olarak biz belirler, sonrasını sizlere emanet ederiz. Sizden, Çukurova’ya yakışır kalitede asfalt döşemeniz. Özenli olmanızı, hünerinizi göstermenizi istiyorum. Altı ay sonra ilk yağmurda bozulan değil, yıllarca kalacak kaliteli asfalt istiyorum. Asıl sezon haziranda başlayacak. Yollar cıncık gibi olacak." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×