Başkan Çelik, üçüncü kez aday gösterildi

Ankara’nın Polatlı İlçe Belediye Başkanı Yakup Çelik, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde partisince üçüncü kez aday gösterildi.

Başkan Çelik, üçüncü kez aday gösterildi
21 Ocak 2014 Salı 19:03

Ankara’nın Polatlı İlçe Belediye Başkanı Yakup Çelik, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde partisince üçüncü kez aday gösterildi.

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Faruk Bilici, seçim irtibat bürosunda düzenlediği toplantı ile partisinin adayı Yakup Çelik’in ismini açıkladı. Bilici, partililerden 30 Mart’taki yerel seçimlerde kapı kapı dolaşıp belediyenin yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatmalarını istedi.
Bilici, 12 yılda AK Parti iktidarının yaptığı hizmetleri sıraladı.

Üçüncü kez aday gösterilen Belediye Başkanı Yakup Çelik ise 10 yıl önce olduğu gibi 10 yıl sonra da genel merkezin, ilçe teşkilatının tercih ve teveccühü ile belediye başkan adayı gösterildiğini söyledi. Çelik, Polatlı halkına, ailesine ve eşine yeteri kadar vakit ayırmadığını dile getirerek, 24 saat vatandaşlara hizmet için çalıştığını ifade etti. TIR şoförlerinden daha fazla yol katettiğini anlatan Yakup Çelik, ilçenin eğitim, sağlık, ekonomi, kültürel ve sosyal açıdan gelişimi için vatandaşları ihmal ettiğini dile getirerek özür diledi.

Polatlı’ya sınıf atlatarak birinci sınıf şehir yaptıklarına değinen Yakup Çelik, “Polatlı’nın atık su meselesini çözüyoruz. İlahiyat Fakültesini hayata geçiyoruz. Vatandaşlarımız yapılan hizmetleri görüyorlar. Biz unutsak bile onlar unutmuyor.” dedi. Seçim çalışmaları kapsamında hizmet tanıtım toplantıları düzenleyeceklerine değinen Yakup Çelik, “Hizmet eriyiz. Hizmet için varız. Onlar bize kara çalsın, ama siz bunları yapmayın. Biz ilk olarak yaptıklarımızı ikinci olarak yapacaklarımızı üçüncü olarak da insanlara karşı olan muhabbetimizi, sevgimizi anlatalım.” diye konuştu. Çelik konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Acaba bu şehir için, bu şehrin mağdurları için, bu şehrin daha da büyümesi, gelişmesi için ne yapabiliriz diye, Polatlı’nın ortak aklını devşirerek ahenk içinde kavga etmeksizin herkesle barışık şekilde acaba ne yapabiliriz diye kafa yorduk, çalıştık. Gittik, geldik.”
Konuşmalarından ardından Belediye başkan adayı Yakup Çelik, tebrikleri kabul etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×