Başkan Altepe: Kazanan Bursa olacak

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın geleceği için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, kentin tüm ilçelerinde yapılan hizmetlerle Bursa’nın kazanacağını söyledi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep...

Başkan Altepe: Kazanan Bursa olacak
01 Mayıs 2014 Perşembe 15:08

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın geleceği için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, kentin tüm ilçelerinde yapılan hizmetlerle Bursa’nın kazanacağını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 30 Mart seçimlerinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Merkez Valisi Kadir Koçdemir, Bursa Vali yardımcıları, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Erdoğan Bilenser ile Vakıflar Bölge Müdürü Mürsel Sarı, Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Saydam, Malatya Somuncu Baba Darende Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri, Giresunlular Federasyonu Başkanı Üzeyir Aktaş ve federasyon üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Çınar ve Yenişehirli muhtarları kabul etti.

Merinos Parkı’ndaki Gönül Dostları Sofrası’ndaki makamında konuklarını ağırlayan Başkan Altepe, Bursa’nın ve Bursalıların daha güzel bir geleceğe kavuşması için yapılan çalışmaları anlattı. Kentte güzel adımlar atıldığını ifade eden Başkan Altepe, "Bursa’nın hedefi büyük. Büyükşehir Belediyesi’nde 2. dönemimizde bugüne dek yaptığımız işlerden daha da güzel çalışmalara imza atacağız. Kent merkezinde ne varsa İnegöl’de de o olacak. İnegöl kazanacak, tüm ilçeler kazanacak. Atılan her adımla kazanan Bursa olacak." diye konuştu.

Bursa’da yönetimin sürekliliğinin, mevcut çalışmaların nihayete ermesi için gerekli olduğuna dikkati çeken Altepe, "Bursa, bu dönem çok konuşuldu. Bundan sonra Bursa’nın adı daha da çok duyulacak. İnegöl’de de altyapıdan, mahalle konaklarına ve Beylik Hanı gibi tarihi eserlerin restorasyonuna kadar çalışmalarımızı en kısa zamanda gerçekleştireceğiz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×