Başkan adayı halkın sorunlarını dinlemek için otobüsle seyahat etti

Kayseri’de Saadet Partisi’nin (SP) Belediye Başkan adayı, halkın sorunlarını dinlemek için kapı kapı, ev ev dolaşıyor.

Başkan adayı halkın sorunlarını dinlemek için otobüsle seyahat etti
21 Mart 2014 Cuma 14:58

Kayseri’de Saadet Partisi’nin (SP) Belediye Başkan adayı, halkın sorunlarını dinlemek için kapı kapı, ev ev dolaşıyor. Başkan adayı, halkın sorunlarını bizzat kendilerinden dinlemek için ilçe halkının ulaşımını sağlayan otobüslerle de yolculuk yaptı. Yolculuk boyunca vatandaşların sorunlarını dinledi.

Saadet Partisi (SP) Kayseri Talas Belediye başkan adayı Gazali Kip’in yoğun çalışma temposu artarak devam ediyor. Gazali Kip, TV programı sonrası canlı yayının hemen ardından beraberindeki gençlik kolları üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı'na geçti. Makam aracından inerek durakta otobüs bekleyen Talas sakinleriyle birlikte otobüs bekledi. Talas’a halk otobüsüyle giden Gazali Kip’e halkın samimi ilgisi dikkat çekti.

Gazali Kip, yolculuk boyunca bütün yolcularla teker teker konuştu, dertlerini dinledi, bugün burada içinizden birisi olarak; bir hemşehriniz, bir kardeşiniz, bir evladınız olarak yanınızdayım. Seçim çalışmalarımız kapsamında Talas sakinlerinin olduğu her yer de olmak için, halkımıza ulaşmak için ne yapılması gerekiyorsa onu yapmaya çalıştıklarını ulaştığımız herkesten olumlu tepki aldıklarını ve durumun söz düzlükte artık saadet zamanının milli görüş belediyeciliğinin geldiğini gösterdiğini söyledi.

-TALAS TA SAADET RAKİPLERE TUSUNAMİ OLACAK

Gazali Kip’in, apartmanların altında, sokakta, durakta, ev toplantılarında, Pazar yerlerinde günlük bir çok yerde şeçim çalışması yapması bu seçimde saadet partisinin bir dip dalga olarak geldiğini, seçim sonunda ise rakipler tarafından tusunami olarak hissedileceğini ve bunun artık gizlenemez hale geldiğini gösteriyor.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×