Basın İlan Kurumu (BİK) 36. Şubesi'ni Kahramanmaraş’ta açtı

Bugün itibariyle çalışmalarına başlayan Basın İlan Kurumu (BİK) Kahramanmaraş Şubesi, Bahçelievler Mahallesi Trabzon Caddesi Hasel Sitesi'nde 4 personeliyle hizmete başladı.BİK’in, 36. şubesini Kahramanmaraş’ta hizmete açtığını belirten...

Basın İlan Kurumu (BİK) 36. Şubesi'ni Kahramanmaraş’ta açtı
02 Mayıs 2014 Cuma 19:18

Bugün itibariyle çalışmalarına başlayan Basın İlan Kurumu (BİK) Kahramanmaraş Şubesi, Bahçelievler Mahallesi Trabzon Caddesi Hasel Sitesi'nde 4 personeliyle hizmete başladı.

BİK’in, 36. şubesini Kahramanmaraş’ta hizmete açtığını belirten Şube Müdürü Ümit Kızılteke, şehirde basının güçlenmesine katkı sağlayacaklarını belirtti. İl genelinde resmi kuruluşların ilanlarının BİK kanalıyla yapılacağını hatırlatan Kızılteke, "Maraş basınıyla ve kamu kuruluşlarıyla biraz daha sistemli bir çalışma yapacağız. Şubemizde 4 personelimiz var, gazetecilerimiz bundan sonra fatura ve tahsilat peşinde koşmayacak. Tüm bu işlerin peşinde biz koşturacağız, onlar da gazeteciliklerinin peşinde koşacak. Her türlü kamu kuruluşu, oda, borsa ve belediye ve yüzde 51 hissesi devletin olan tüm kamu kaynaklarının reklamları ve ilanları bizim kanalımızdan geçecek. Önümüzde bir yıllık geçiş sürecimiz olacak. Bu geçiş sürecimizde arkadaşlarla bir araya gelip eğitim programları yapacağız. Bu eğitim programlarıyla gazeteciliğin kalite çıtasını daha da üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz." diye konuştu.

CİHAN

Basın İlan Kurumu (BİK) 36. Şubesi'ni Kahramanmaraş’ta açtı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×