Başbakan Erdoğan, SP’yi ziyaret etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yaptığı parti genel başkanları ziyaretini akşam saatlerinde Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ı makamında ziyaret ederek son verdi. Erdoğan, Saadet Partisi...

Başbakan Erdoğan, SP’yi ziyaret etti
25 Haziran 2014 Çarşamba 22:13

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi yaptığı parti genel başkanları ziyaretini akşam saatlerinde Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ı makamında ziyaret ederek son verdi.

Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile akşam saatlerinde yaklaşık bir buçuk saat görüştü. Çıkışta konuşan Erdoğan, cumhurbaşkanlığı ile ilgili sabah BBP, DSP şimdi de SP’yi ziyaret ettiğini söyledi.

Kamalak’ın “Sayın Başbakanımızın ilk adresidir aslında bu bina.” ifadelerine Erdoğan, “İlk değil bundan önceki var. Buradan önce başladı.” karşılığını verdi. Bunun üzerine, Kamalak da, “Baba ocağıdır. Bu ocaktan daha önce 4 başbakan iki tanede cumhurbaşkanı çıkmıştır. İnşallah Milli Görüş, milletimize hizmet etmeye devam edecektir.” dedi.

Başbakan Erdoğan'ı uğurladıktan sonra, gazetecilerin "Başbakan’dan adaylık konusunda sinyal aldınız mı?" sorusuna Kamalak, “Başbakan adına söz söylememiz doğru olmaz. Yolun sonuna gelindi. Başkasının adına yorum yapmamız doğru olmaz. Bu soruyu soran arkadaşımız sorandan daha iyi biliyor.” diye cevap verdi.

Kamalak, "Siz kime destek vereceksiniz?" sorusuna ise “Adayları görelim, yetkili organlarımız var. Ülkemiz için hangi adayın faydalı olacağına kanaat getirirsen ona destek veririz.” şeklinde karşılık verdi.

CİHAN

Başbakan Erdoğan, SP’yi ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×