Barut: Manavgat Belediyesi'ni 30 Mart'ta iktidarla buluşturmak istiyoruz

AK Parti'den Antalya'nın Manavgat ilçesi belediye başkanı adayı olan Evrenseki Beldesi Belediye Başkanı Recep Barut tebrikleri kabul etmeye başladı.

Barut: Manavgat Belediyesi'ni 30 Mart'ta iktidarla buluşturmak istiyoruz
18 Ocak 2014 Cumartesi 13:33

AK Parti'den Antalya'nın Manavgat ilçesi belediye başkanı adayı olan Evrenseki Beldesi Belediye Başkanı Recep Barut tebrikleri kabul etmeye başladı. Recep Barut'u İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Eda Temur Tansak'tan sonra Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin tebrik etti.

Manavgat belediye başkanı adayı Barut, İlçe Başkanlığı'nda AK Partili gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Manavgat Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin, partilerinin Manavgat belediye başkanı adayını belirlenmesinin kendilerini çok sevindirdiğini söyledi. Çetin, mahalli seçimlerde Manavgat Belediyesi'ni kazanmak olduğunu belirtti.

Başkanı adayı Barut da, gençlerin ziyaretinden memnunluk duyduğunu söyleyip "Hedefimiz, tarihinde iktidarla tanışmamış olan Manavgat'ı iktidarla tanıştırmak istiyoruz. İktidar olmanın gücüyle Manavgat'a yatırımların önünü açmak istiyoruz. Manavgat için çok büyük hedeflerimiz var. Sizlerde bizim sahada olan gücümüz olacaksınız." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×