Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, Erzurum'da

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti. Vali Altıparmak, Prof. Dr. Feyzioğlu'na işlemeli oltu taşı tespih hediye etti. Atatürk Üniversitesi Atatürkçü Düşünce...

Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, Erzurum'da
06 Mayıs 2014 Salı 14:08

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti. Vali Altıparmak, Prof. Dr. Feyzioğlu'na işlemeli oltu taşı tespih hediye etti.

Atatürk Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Fikir Kulubü'nün davetlisi olarak Erzurum'a gelen Barolar Birliği Genel Başkanı Prof. Dr. Feyzioğlu, Erzurum Baro Başkanı Faruk Terzioğlu'nu ziyaret etti. Baro Başkanı daha sonra valiliğe geçti. Valilik Basın Protokol Müdürü Kemalettin Demirkıran tarafından karşılanan Feyzioğlu, Vali Altıparmak'a ziyarette bulundu. Vali Ahmet Altıparmak, tespih koleksiyonu yapan ve tespih çekmeyi seven Baro Başkanı Prof. Dr. Feyzioğlu'nu Oltu taşı tespih hediye etti. Feyzioğlu, tespih koleksiyonu yaptığını ve çekmeyi çok sevdiğini söyledi. Basına kapalı olarak devam eden ziyaret sonrasında Valilik Protok kapısı önünde Feyzioğlu ve Vali beraberdeki heyetle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

CİHAN

Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, Erzurum'da


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×