Bankadan çıkan üniversiteliyi takip ettiler, camı kırıp 10 bin lirayı çaldılar

Bursa’da, bir bankadan çektiği 10 bin lirayı koyduğu arabasının camının kırılarak paranın çalındığını belirten üniversite öğrencisi polise müracaat etti.

Bankadan çıkan üniversiteliyi takip ettiler, camı kırıp 10 bin lirayı çaldılar
26 Nisan 2014 Cumartesi 10:43

Bursa’da, bir bankadan çektiği 10 bin lirayı koyduğu arabasının camının kırılarak paranın çalındığını belirten üniversite öğrencisi polise müracaat etti. Polis, bankadan çıkan genci takip ederek, lokanta önünde aracın camını kırarak parayı çalan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Nilüfer ilçesi Küçük Sanayi Sitesi’nde meydana gelen olayda, Bankalar Bölgesi’ndeki bir bankadan 180 bin lira para çeken Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Veysel B. (23), 170 bin lirasını başka bir hesaba yatırdı. Geri kalan 10 bin lirayı otomobiline koyan Veysel B., aracını yemek yemek için bir lokanta önüne park etti. Çevredekilerin ‘otomobilin camı kırılmış’ ihbarı ile aracının yanına koşan Veysel B., içerisinde 10 bin lira olan çantasının yerinde olmadığını görünce durumu Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne bildirdi. Polis, otomobilde delil incelemesi yaptı. Olayın şaşkınlığını yaşayan Veysel B., şunları kaydetti: "Ondan sonra yemek yemeğe geldik. İçeride otururken yanımdaki arkadaş, 'Otomobilin camını kırmışlar' dedi. Hemen koşup baktım. İçerisinde 10 bin lira olan çantamı çalmışlar:"

Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, polis otomobilin camını kırarak parayı çalan kişi ya da kişilerin yakalanması için harekete geçti.
CİHAN

Bankadan çıkan üniversiteliyi takip ettiler, camı kırıp 10 bin lirayı çaldılar


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×