Balıkesir Körfez Dershanesi'nin beş öğrencisi TEOG'da tam puan aldı

Balıkesir Körfez Dershaneleri Genel Müdürü Mahmut Şahin, 8. sınıflar için yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) sonuçlarına göre beş öğrencilerinin, bütün soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarı elde ettiğini söyledi.

Balıkesir Körfez Dershanesi'nin beş öğrencisi TEOG'da tam puan aldı
21 Ocak 2014 Salı 17:43

Balıkesir Körfez Dershaneleri Genel Müdürü Mahmut Şahin, 8. sınıflar için yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) sonuçlarına göre beş öğrencilerinin, bütün soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarı elde ettiğini söyledi. Balıkesir genelinde İrem Bıyık, Begüm Boz, Muhammet Cihan Meydan, Simge Kaynak ve Ömer Süfyan Özçakmak'ın tam puan aldığını kaydetti.

Sonuçları değerlendiren Genel Müdür Şahin, 27 yıldır Balıkesir'de hizmet veren Körfez Dershaneleri'nin, eğitimin merkezine sevgi ve özveriyi yerleştirip Körfez Yayınları ile teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak kendine önemli bir yer edindiğini aktardı. Şahin, "Dün açıklanan TEOG sonuçlarına göre Körfez Dershaneleri'nden 35, Balıkesir Körfez Dershaneleri'nde ise beş öğrencimiz, tüm soruları doğru cevaplayarak bu başarının tesadüf olmadığını gösterdi." dedi. Öğrencilerin yetişmesinde büyük emeği geçen öncelikle anne ve babalarına, okullarında ve dershanede görev yapan öğretmen ve idarecilere teşekkür etti. CİHAN

Balıkesir Körfez Dershanesi'nin beş öğrencisi TEOG'da tam puan aldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×