Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa'da aday tanıtım toplantısına katıldı

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Milletvekili Gökçen Enç, Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse seçim otobüsü ile G.

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa'da aday tanıtım toplantısına katıldı
26 Ocak 2014 Pazar 21:13

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Milletvekili Gökçen Enç, Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse seçim otobüsü ile Gazipaşa ilçesine geldi. Çavuşoğlu, Türel, Arıcı ve Enç, Belediye Fuar Alanı'nda aday tanıtım toplantısına katıldı. Çavuşoğlu, Gazipaşa’nın adayı Adil Çelik ve Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Menderes Türel’i tanıttı.

Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Menderes Türel, yerel yönetimleri güçlendirmek amacıyla hazırlanan Büyükşehir Yasası ile belediyelerin bütçelerinin eskiye göre 10 kat arttığını belirtti. CHP'nin yeni yeni köylere gitmeyi öğrendiğini belirten Türel, şunları söyledi: "Biz vatanın her bir köşesine hizmet götürmek için yola çıktık ve en güzelini yapmaya talibiz. Gazipaşa Belediye başkan adayımız Adil Çelik diğer parti gönüllüsü arkadaşlardan bir defalığına ödünç oy istiyor. Eğer Gazipaşa Belediyesi AK Partili olursa bir sonraki seçimde verdiğiniz ödünç oyu istemeyip aynen devam diyeceğinize inanıyorum. Çünkü biz yola çıkarken en iyi kadrolar ile yola çıkıyoruz.”

Adil Çelik de “Bu dönemde sizlerden istediğim bana bir fırsat vermeniz. Bu fırsatı sizlere CHP belediyesinin 10 yılda yapamadığı hizmeti size 3 yılda yapacağıma söz veriyorum. Siz Gazipaşalılardan bir defalığına ödünç oy istiyorum. İktidarın da gücü ile Gazipaşa’ya hak ettiği hizmeti en kısa zamanda getireceğim.” şeklinde konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı M.Bahattin Akşit ise şöyle konuştu: “İktidarımız kısa bir süre içinde 3 büyük projeyi Gazipaşa'ya kazandırmıştır. Bu projeler büyük olanlardır ve diğer birçok projelerin aynısını da ülkemizin her tarafında görmekteyiz. Onu için diyoruz ki AK Parti anlayışının olduğu bir belediye istiyoruz, hizmet eden bir belediye istiyoruz. 20 yılda yapılamayan hizmeti sizlere en kısa sürede kazandıracağımıza inanıyoruz ve diyoruz ki 30 Mart'ta Gazipaşa’nın makus talihi değişecek." CİHAN

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa'da aday tanıtım toplantısına katıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×