Bakan Avcı'dan karne alan minikler heyecanlandı

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yarıyıl tatiline giren öğrencilere karnelerini verdi.

Bakan Avcı'dan karne alan minikler heyecanlandı
24 Ocak 2014 Cuma 14:58

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yarıyıl tatiline giren öğrencilere karnelerini verdi. Miniklere karnelerini hediyelerle birlikte veren Avcı, öğrencilerle sohbet ederek yakından ilgilendi. Tören için hazırlanan sınıfın dar olması izdihama neden olunca Bakan Avcı gazetecileri dışarı çıkardı. Karne alan öğrencilerin heyecanı dikkat çekti.

Bakan Avcı Arnavutköy'deki Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Okulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Okula gelişinde öğretmenler tarafından karşılanan Avcı, bir süre dinlendikten sonra öğrencilerin bulunduğu bir sınıfa girdi. Ancak zaten küçük olan sınıfa çok sayıda gazeteci de girince izdiham yaşandı. Bakan Avcı, önce uyarıda bulundu, sonuç alamayınca yoğunluğun önüne geçmek için gazetecileri sınıftan dışarı çıkardı.

Öğrencilere karnelerini hediyelerle birlikte veren Avcı, minikleri öperek kutladı. Öğrencilerle yakından ilgilenen Avcı öğretmenleriyle de sohbet etti. Çocuklar karnelerini kameralara gösterdi. Bir hayli heyecanlı oldukları gözlenen minikler okullarında Bakan Avcı ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'yu da görünce heyecanları daha da arttı. Öğrenciler büyüklerinin elinden MP3 çalarları hediye olarak aldı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×