Bahçeli'den esnaf ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı'ndaki esnafları ziyaret etti.

Bahçeli'den esnaf ziyareti
17 Ocak 2014 Cuma 18:13

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı'ndaki esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Bahçeli çocuklarla da yakından ilgilendi.

Aksaray'daki programının ardından Kapalıçarşı'ya geçen Bahçeli ve partililer Kapalıçarşı'ya Beyazıt Girişi'nden girdi. Çarşı'nın derneğini de ziyaret eden Bahçeli, dernek başkanı Hasan Fırat ve yöneticilerle bir süre görüştü. Çarşı esnafının sorunlarını dinleyen Bahçeli daha sonra esnaflarla tokalaşarak çarşı boyunca yürüdü. Bahçeli'ye MHP Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ve MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar da eşlik etti. Esnaflarla sohbet eden Bahçeli, Kapalıçarşı'dan sonra Mahmutpaşa'dan yürüyerek Mısır Çarşısı'na geldi. Burada da iş yeri sahipleri ile görüşen Bahçeli, bir dükkana girerek çalışanlarla sohbet etti. Devlet Bahçeli, çarşıdan ayrılmadan önce bir çocuğu kucağına alarak sevdi.

Bahçeli, partililerin ve vatandaşların sevgi gösterileri arasında alkışlarla Mısır Çarşısı'ndan ayrıldı.

CİHAN

Bahçeli'den esnaf ziyareti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×