Bağlarbaşı Mahallesi'nde 'Saadet' coşkusu

Saadet Partisi (SP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selim Sait Terzioğlu ve Osmangazi Belediye Başkan adayı Gökhan Gerçek, Bağlarbaşı mahallesinde seçim bürosu açılışı yaptı.

Bağlarbaşı Mahallesi'nde 'Saadet' coşkusu
15 Şubat 2014 Cumartesi 20:28

Saadet Partisi (SP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selim Sait Terzioğlu ve Osmangazi Belediye Başkan adayı Gökhan Gerçek, Bağlarbaşı mahallesinde seçim bürosu açılışı yaptı. İki başkan adaya daha sonra esnaf ziyaretleri yaparak çalışmalarına devam etti.

Vatandaşların yoğun ilgisinden memnun kalan Saadet Partili belediye başkan adayları, seçim bürosu açılışını coşkulu kalabalığa seslenerek yaptı. Saadet Partisi Osmangazi Belediye Başkan adayı Gökhan Gerçek, Osmangazi’nin yeterli hizmetleri tam olarak alamadığını belirterek “Mahallelerimize yeni imar planları ile yüksek binalar yerine, değerli binalar ve yeşil alanlar oluşmasını sağlayarak mahallelere nefes aldıracağız.” dedi.

    Saadet Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selim Sait Terzioğlu ise Bursa’nın ulaşım sorununu çözeceklerini belirterek “Şoför esnafımız ile birlikte akademik odalarının da görüşlerini alarak yepyeni Bursa’nın temellerini atacağız.” şeklinde konuştu.
CİHAN

Bağlarbaşı Mahallesi'nde 'Saadet' coşkusu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×