Bağcılar’a 'Medya Parkı' yapılacak

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ederek bir de müjde verdi.

Bağcılar’a 'Medya Parkı' yapılacak
10 Ocak 2014 Cuma 16:43

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ederek bir de müjde verdi. Hürriyet Gazetesi, Kanal D ve Dünya Gazetesi ile Matbaacılar Sitesi arasındaki alana Medya Park’ı inşa edeceklerini belirten Çağırıcı, "İçerisinde radyo ve televizyon stüdyoları, sosyal tesisler, yürüyüş ve oturma alanlarının da yer alacağı Medya Parkı’nda basın mensupları için hem dinlenme hem de çalışma ortamı sunacağız. Medya Parkımızın basın mensuplarının buluşma adresi olacağına inanıyorum." dedi.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, basın mensuplarının kamuoyunu bilgilendirmek için her türlü zor şartlarda görev yaptıklarını belirterek, "10 Ocak 1961 yılından bu yana kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, basın mensuplarına aileleriyle sağlıklı, başarılı ve mutlu yıllar temennisinde bulunuyorum." diye konuştu. Çağırıcı, önemli bir kamuoyu görevini yerine getiren basın çalışanlarının tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra ettiklerini de ifade etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×