Bafra’dan 'Sen Üşürken Ben Uyuyamam' kampanyasına destek

Suriye için 'Sen Üşürken Ben Uyuyamam' başlığıyla düzenlenen yardım kampanyasına Bafra'dan iki kamyon battaniye, yorgan, bay-bayan kazak, bay-bayan pantolon, çocuk kıyafetleri, bot, ayakkabı vb.

Bafra’dan 'Sen Üşürken Ben Uyuyamam' kampanyasına destek
21 Ocak 2014 Salı 17:27

Suriye için 'Sen Üşürken Ben Uyuyamam' başlığıyla düzenlenen yardım kampanyasına Bafra'dan iki kamyon battaniye, yorgan, bay-bayan kazak, bay-bayan pantolon, çocuk kıyafetleri, bot, ayakkabı vb. eşya Bafra'dan uğurlandı.

Kampanyaya öncülük eden AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, yardım kampanyasına katılım sağlayan herkese teşekkür etti. “Suriyeli mülteciler için düzenlenen yardım kampanyamıza halkımızın ilgisi büyük oldu. Allah hepsinden razı olsun. Maalesef Suriye'de çok büyük bir dram yaşanıyor. Oradaki ve oradan ülkemize sığınan mazlum insanların gerçekten her şeye ihtiyaçları var. Soğukta çadırlarda kalmak, bir ekmeğe muhtaç olmak, bir lokma ekmeğe muhtaç olarak günler geçirmek nedir. Halkımız bu duyguların ne demek olduğunu çok iyi bilir ve her zaman olduğu gibi şimdi de gereğini yerine getirdi. Bu nedenle bir kez daha halkımıza hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
CİHAN

Bafra’dan 'Sen Üşürken Ben Uyuyamam' kampanyasına destek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×