Bafra'da muhtar adayları birlik kahvaltısı düzenledi

Samsun’un Bafra ilçesinin yerleşim olarak en eski mahallerinden biri İsmetpaşa'nın muhtar adayları, birlik beraberlik kahvaltısı düzenledi.

Bafra'da muhtar adayları birlik kahvaltısı düzenledi
01 Mart 2014 Cumartesi 14:08

Samsun’un Bafra ilçesinin yerleşim olarak en eski mahallerinden biri İsmetpaşa'nın muhtar adayları, birlik beraberlik kahvaltısı düzenledi. Osmanoğlu Simit Sarayı'ndaki kahvaltıya İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Hüseyin Genç ile diğer adaylar Hüseyin Nergis, Adem Göksel, Kazım Erdoğan, Cengiz Şenocak, Fatih Yıldız, Behram Can, Adnan Usta ve Gültekin Esen katıldı.

Adayların birbirine başarı dilediği buluşmada konuşan Muhtar Genç, "Bu kahvaltı açlığımızı bastırmak değil, birlik ve beraberliğimizi göstermek için önemlidir. Bu anlamlı davranışımız, diğer siyasi adaylara örnek olsun. İsmetpaşa Mahallesi, Bafra ilçesinin en eski yerleşim olan mahallelerinden biridir. 4 bin 24 seçmenimiz var, sekiz muhtar adayımız bulunuyor. Tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Daha seçimler olmadan ben tüm adaylarımızı, bu örnek davranışlarından dolayı tebrik etmek isterim. Kim kazanırsa kazansın, ilk önce mahallemiz ve Baframız kazansın." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×