Bafra Atatürk Ortaokulu erkek badminton takımı bölge birincisi oldu

Bafra Atatürk Ortaokulu Yıldızlar Badminton Bölge birinciliğinde bir birincilik bir üçüncülük kazandıOkullar arası Yıldızlar Badminton Bölge Birinciliği Müsabakaları Samsun Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda yapıldı.

Bafra Atatürk Ortaokulu erkek badminton takımı bölge birincisi oldu
14 Nisan 2014 Pazartesi 15:53

Bafra Atatürk Ortaokulu Yıldızlar Badminton Bölge birinciliğinde bir birincilik bir üçüncülük kazandı
Okullar arası Yıldızlar Badminton Bölge Birinciliği Müsabakaları Samsun Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda yapıldı. Samsun’da yapılan okullar arası yıldızlar badminton grup birinciliği müsabakalarında Bafra Atatürk Ortaokulu Yıldız Erkek Badminton Takımı Bölge Birincisi ve Yıldız Kız Badminton Takımı Bölge Üçüncüsü oldu.
Bafra Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban Kırcalı:, "Okullar arası yıldızlar grup birinciliği müsabakalarına 13 ilden 19 Kız ve Erkek yıldız takım katıldı. Bafra Atatürk Ortaokulu yıldız erkek badminton takımı bölge birinciliğini ve yıldız kız badminton takımı bölge üçüncülüğünü elde etti. Bölge birincisi olan yıldız erkek badminton takımı 07-10 Mayıs 2014 tarihlerinde Diyarbakır’da yapılacak olan Yıldızlar Badminton Türkiye Birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil edecektir. Şampiyonada hedefimiz final oynamaktır. Badminton branşına destek veren ve çalışmalarımızda kolaylık sağlayan Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Güven Özyurt`a, Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş`a, Okul Müdürü Şahin Çetin’e, antrenör arkadaşım Deniz Balçık’a, başarılarından dolayı sporcularıma ve ailelerine teşekkür ederim." dedi
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×