Baba, Kucağındaki Bebekle İntihar Etmek İstedi

27 yaşındaki Sinan Gündüz, Haliç Köprüsü'ndeki korkuluklara çıkarak, kucağına aldığı 2 yaşındaki çocuğuyla birlikte intihar girişiminde bulundu.

Baba, Kucağındaki Bebekle İntihar Etmek İstedi
21 Mart 2015 Cumartesi 05:41

Haliç Köprüsü'ndeki korkuluklara çıkan 27 yaşındaki baba, kucağına aldığı 2 yaşındaki çocuğuyla ortak intihar girişiminde bulundu. Baba, takribî yarım saat devam eden ikna çalışmaları sonucunda evvela çocuğu polise teslim etti, peşinden da intihardan vazgeçti.

POLİS İKNA ETMEYE ÇALIŞTI

Olay, saat 18.00 sularında Haliç Köprüsü'nün Edirne istikametinde meydana geldi. Yoldan geçen vasıta sürücüleri, kucağındaki çocukla beraberinde korkuluklara çıkan bir kişiyi ayrım edince vaziyeti polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, kucağındaki 2 yaşındaki çocuğuyla beraberinde köprü korkuluklarının ardında duran 27 yaşındaki Sinan Gündüz ile karşılaştı. Polis ekipleri, ilk şekilde korktuğu gözlenen çocuğu hür bırakması için Sinan Gündüz'ü ikna etmeye çalıştı. Bu sırada, Deniz Polisi de, Gündüz'ün atlama ihtimaline karşı Haliç Köprüsü altında tedbir aldı.

EŞİYLE ARASI BOZUKMUŞ

3 yıllık evli olduğunu ve eşiyle bir süredir ayrı yaşadıklarını belirten Sinan Gündüz, benzeri gelmeden intihardan vazgeçmeyeceğini ve çocuğunu bırakmayacağını söyledi. Bunun üzerine, hadise yerine müzakereci polisler çağrıldı. Yaklaşık yarım saatlik ikna çalışmalarının ardından, Sinan Gündüz kucağındaki çocuğunu yere bırakarak polis ekiplerine teslim etti. Polisler de, şiddetli yel ve yağmur altında üşüyen ve rahatsız bulunan çocuğu ekip aracına bindirerek çizgi film izletti.

Müzakereci polisin 1 saatlik ikna çabaları sonucu, Sinan Gündüz de sonunda korkuluklardan inerek intihar etmekten vazgeçti. Baba ve çocuğu, ekip otosuna bindirilerek karakola götürüldü. İntihar girişimi sebebiyle Haliç Köprüsü'nün Edirne istikametinde uzun vasıta kuyrukları oluştu. Olayı gören vasıta sürücüleri, hızlarını yavaşlatarak bulunan biteni izledi.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×