Aydın Valisi Ayyıldız basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu

Gazetecilerle kahvaltıda biraraya gelen Aydın Valisi Erol Ayyıldız, “Gücünü kamuoyu desteğinden alan, halkın haber alma hakkının kullanılması sağlayan basın, önemli ve etkin bir denetim organı olma konumuyla demokrasinin temel unsurlarından birisidir.

Aydın Valisi Ayyıldız basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu
10 Ocak 2014 Cuma 12:38

Gazetecilerle kahvaltıda biraraya gelen Aydın Valisi Erol Ayyıldız, “Gücünü kamuoyu desteğinden alan, halkın haber alma hakkının kullanılması sağlayan basın, önemli ve etkin bir denetim organı olma konumuyla demokrasinin temel unsurlarından birisidir.” dedi.

Aydınlı basın çalışanlarıyla DSİ 211. Şube Müdürlüğü’ndeki kahvaltıda buluşan Vali Ayyıldız, gazetecilik mesleğinin bazen zor şartlar altında yapıldığını, kimsenin olmadığı yerlere haber için gidildiğini vurguladı. Ayyıldız, "Çeşitli zorluklar içerisinde, toplumun bilgilendirilmesi ve topluma ışık tutulması amacıyla çalışan gazetecilerimiz, çok önemli bir görev ve sorumluluğu yerine getirmektedir. Üstlerindekileri bu görevle kamu denetçiliği yapan basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü içtenlikle kutluyorum." şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×