ATSO uçmaya hazırlanıyor

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci, Ardahan'a yapılması planlanan havaalanının hızlanması için her türlü çalışmayı yaptıklarını söyledi.

ATSO uçmaya hazırlanıyor
06 Mart 2014 Perşembe 17:48

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci, Ardahan'a yapılması planlanan havaalanının hızlanması için her türlü çalışmayı yaptıklarını söyledi. Demirci, bugün Ardahan havaalanı ile ilgili dönüşü olmayan bir yola girildiğini belirterek, havaalanının yapılması için Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun bu konuda tam destek verdiğini belirtti.

Bir süre önce yapılan kampanya ile 10 bin imza topladıklarını belirten Demirci, "Bugün Ardahan'a açılacak olan havaalanının altyapısı farklı olacak. Çünkü Artvin için de güzel hizmet olacak. Arvtinliler de buradan yararlanmak istiyorlar. Ayrıca Gürcistan'ın Ahıska kenti yine aynı şekilde bizden yararlanacak. Söz konusu bölge bize 2 saat gibi bir mesafededir. Dolayısıyla burada havaalanı olduğunda burayı tercih etmiş olacaklar. Bugün maket uçakla fotoğraf çektiriyorum. Havaalanından sonra ise; gerçek uçakla fotoğraf çektireceğim." dedi.

Demirci, her ortamda havaalanını gündeme getirmek istediklerini sözlerine ekledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×