Atlantik’ten Diyarbakır’a kardeşlik köprüsü

Atlantik Okulları ve Burç Çocuk Akademileri kardeşlik köprüsüyle Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi’ne uzandı.

Atlantik’ten Diyarbakır’a kardeşlik köprüsü
23 Ocak 2014 Perşembe 12:48

Atlantik Okulları ve Burç Çocuk Akademileri kardeşlik köprüsüyle Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi’ne uzandı. İlçede bulunan Hürriyet İlkokulu’nu kardeş okul olarak kabul eden Atlantik Okulları ve Burç Çocuk Akademileri hazırladıkları yardım malzemesi ve hediyelerle Diyarbakır’a çıkarma yaptı.

Duygulu anların yaşandığı ziyarette, Ankara’dan hazırlanıp getirilen yardım ve hediyeler kardeş okul öğrencilerine takdim edildi. Yardımın ötesinde oluşan kardeşlik ve diyalog köprüsüyle ziyaret daha anlamlı hale geldi. Yardımı kabul eden öğrenci ve veliler memnuniyetlerini dile getirirken, bu kardeşliğin çok değerli olduğunu, benzer çalışmaların artarak devam etmesini istediler.

Bir proje şeklinde devam eden kardeşlik köprüsünün, projenin yeni adımlarıyla zenginleşeceğini ifade eden Atlantik Okulları yöneticileri, bahar döneminde yeni ziyaretlerin planlandığını, Diyarbakır’dan gelecek öğrencilerin de Ankara’da ağırlanacağını ifade ettiler. Ankara’dan giden ekip daha sonra Diyarbakır’ın manevi noktalarını ziyaret etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×