Atıf Yiğit: Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde yıkım yapmayacağız

Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinlerine seslenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, "Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleri evlerinde rahat otursun.

Atıf Yiğit: Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde yıkım yapmayacağız
26 Mart 2014 Çarşamba 15:48

Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinlerine seslenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, "Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleri evlerinde rahat otursun. Biz kimsenin evini yıkmayacağız. Sel mağdurlarımıza da sahip çıkacağız.” dedi.

Canik’in en büyük mahallesi olan Gaziosmanpaşa Mahallesi’ni projelerle örnek bir mahalle haline getireceklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye başkan adayı Atıf Yiğit, "Gaziosmanpaşa Mahallemizin durumu ortadadır. Yollar perişan durumda ve yapılan imar uygulamasıyla halkımız mağdur edilmiştir. Mahallenin dere yatağında oturan vatandaşlarımız ise adeta ölüme terk edilmişlerdir." eleştirilerinde bulundu.

Gaziosmanpaşa Mahallesi’nin en büyük sorunlarından birinin işsizlik olduğuna dikkat çeken Yiğit, "Biz Canik’e yapacağımız yatırımları Canikli esnaflarla, Canikli işadamlarımızla yapacağız. Tek şartımız ise Caniklinin çalışması olacak. Biz ilçemizdeki işsizlik sorununu çözeceğiz. İlk etaptaki 41 projemizi 2 yıl içinde tamamlayacağız. Canik bizimle hizmete kavuşacak. İlçemizi birlikte kalkındıracağız.’’ diye konuştu.

Halka zulüm etmeyeceklerini dile getiren Atıf Yiğit, “Biz hizmet etmek için bu yola başkoyduk. Sel mağdurlarımızı ortada bırakmayacağız. Gereken neyse en kısa zamanda yapılacaktır. Sel ve heyelan alanları boşaltılacaksa da vatandaşın kaç katlı evi varsa, o kadar katlı bir ev verilmeden bu olmayacaktır. Herkesin hakkını vereceğiz. 3 katlıysa 3 katlı ev, 4 katlıysa 4 katlı ev verilecektir. Biz vatandaşımızın 3 -4 katlı evinin yerine 1 daire vermeyeceğiz. Bu resmen zulümdür. Bizde Allah korkusu var. Bunu kesinlikle yapmayız.” dedi. CİHAN

Atıf Yiğit: Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde yıkım yapmayacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×