ASMEK'te üçüncü dönem kurs kayıtları başladı

Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda (ASMEK) yabancı diller ağırlıklı üçüncü dönem kayıtları başladı.

ASMEK'te üçüncü dönem kurs kayıtları başladı
21 Ocak 2014 Salı 14:03

Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda (ASMEK) yabancı diller ağırlıklı üçüncü dönem kayıtları başladı. Kayıtlar 2 Şubat’ta sona erecek.

    Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ASMEK’ler, yabancı diller ağırlıklı üçüncü dönem ücretsiz kurslarının kayıtları alınmaya başlandı. 20 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında 11 kurs merkezinde alınacak kontenjanlar sınırlı. Kontenjanı dolmayan bölümler için ise kayıtlar 7 Şubat’a kadar devam edecek. Vatandaşlar www.asmek.org.tr adresinden detaylı bilgi alabilecek.

    ASMEK’te kayıt alınacak kurslar şunlar: İngilizce, Almanca ve Rusça gibi yabancı dil kursları, dekoratif örtü dikimi, iş ve sosyal hayatta iletişim, diksiyon, dekoratif ahşap süsleme, mutfak takımları hazırlama, manikür pedikür teknikleri, cilt bakımı teknikleri, 3 boyutlu şekillendirme, nevresim takımları dikimi ve okuma-yazma kursları.
CİHAN

ASMEK'te üçüncü dönem kurs kayıtları başladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×