Arınç: Yüzde onları değil yüzde 60’ları hedeflemiş bir siyasi partiyiz

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Çok şükür biz iktidardan iktidara, hizmetten hizmete koşan ve ülkemizin başını bütün dünyada en güçlü devletler içerisine yazdırmış bir Ak Parti Hükümeti'nin mensuplarıyız.

Arınç: Yüzde onları değil yüzde 60’ları hedeflemiş bir siyasi partiyiz
08 Mart 2014 Cumartesi 20:08

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Çok şükür biz iktidardan iktidara, hizmetten hizmete koşan ve ülkemizin başını bütün dünyada en güçlü devletler içerisine yazdırmış bir Ak Parti Hükümeti'nin mensuplarıyız. Onunla iftihar ediyoruz. Onun yolunun doğru olduğuna inanıyoruz. Onun yaptıklarının faydalı ve hayırlı işler olduğuna inanıyoruz. Yüzde onları değil yüzde 60’ları hedeflemiş bir siyasi partiyiz." dedi.

    Arınç, seçim gezileri kapsamında Konya’nın Meram, Beyşehir ve Seydişehir ilçelerini ziyaret etti. Seydişehir ilçesinde vatandaşlara hitap eden Arınç, her oluşumun içerisinde çürükler olabileceğini önemli olanın bunların ayıklanması olduğuna vurguladı. Arınç, ‘Sağımızda solumuzda hizmet amacıyla hayırlı işler yapanlar, maddi destek sağlayanlar, çocuklarımızın geleceği için okullar açanlar öğretmenlik yapanlar olabilir. Masum insanları ayırmamız lazım. Onlar bizim kardeşlerimiz. Onları seviyoruz. Onlarla birlikteyiz.” şeklinde konuştu.

    Bülent Arınç ve beraberindekiler daha sonra Kayseri'ye hareket etti.
CİHAN

Arınç: Yüzde onları değil yüzde 60’ları hedeflemiş bir siyasi partiyiz


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×