Ardahanlılar, dayanışma gecesinde bir araya geldi

Ardahan il Hanak ilçesi Avcılar Mahallesi Kültür ve Güzelleştirme Derneği tarafından Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde dayanışma gecesi yapıldı.

Ardahanlılar, dayanışma gecesinde bir araya geldi
24 Ocak 2014 Cuma 14:38

Ardahan il Hanak ilçesi Avcılar Mahallesi Kültür ve Güzelleştirme Derneği tarafından Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde dayanışma gecesi yapıldı. Geceye Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Hanak İlçe Belediye Başkanı Taşdemir Çoban, Sivil toplum kurum temsilcileri, iş adamları ve siyasetçiler ile çok sayıda Ardahanlı katıldı.

Birlik, beraberlik mesajları verilen programda, Dernek Başkan Oğuzhan Çoban, Necmi Kadıoğlu’na Esenyurt’taki Hanaklı hemşerilerine ve Hanak ilçesine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti. Ardahan Hanak Belediye Başkanı Taşdemir Çoban, Hanaklılar Esenyurt ‘ta çok mutlu olduğunu, hizmet eden ve vatandaşları için gece gündüz çalışan bir başkanlarının olduğunu söyledi. Çoban, "Necmi Kadıoğlu, Hanak’a çok sayıda hizmet getirerek, destek olmuştur." dedi. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu da "Ülkemizde ve ilçemizde birçok projeyi hayata geçirdik kardeş ilçelerimiz ile hizmetlerimizi Edirne’den Kars’a tüm Anadolu’ya vatandaşlarımız için çaba gösteriyoruz. Derneklerimize destek olmaya devam ediyoruz. Dernekler birlik, beraberlik, kardeşlik ve komşu ve büyük aile olmanın temelini sağlayan sivil toplum kuruluşlarıdır." diye konuştu.

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay ise "Ardahanımıza yapılan projeler, modern bir şehir olma yolunda devam ediyor. Ardahanımızı geliştirmek için durmadan ve yorulmadan hizmet etmeye devam ediyoruz." ifadesini kullandı. Geceye katkılarından dolayı Necmi Kadıoğlu ve Başkan Yardımcısı Gürbüz Süleymanoğlu’na teşekkür plaketi takdim edildi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×