Anneler Metris'te

Dün çocukları için açılan Metris cezaevinin kapıları bugün anneler için açıldı.

Anneler Metris'te
23 Aralık 2013 Pazartesi 09:09

Bakan Zafer Çağlayan'ın eşi Songül Çağlayan oğlunun yattığı cezaevine geldi. Börek, baklava paketleri ve bavullarla girdiği cezaevinde yaklaşık 2 buçuk saat kaldı. 

METRİS CEZAEVİNİN KAPISINDA HAREKETLİLİK

İstanbul merkezli “17 Aralık operasyonu" kapsamında tutuklanan ve aralarında 2 bakan çocuğunun da bulunduğu Metris Cezaevi'nin kapısında dikkat çekici ziyaretçi hareketliliği yaşandı. 

ART ARDA ANKARA PLAKALI ARAÇLAR GELDİ

Ankara plakalı bir araçtan ilk olarak elinde valizle saat 12.00 sıralarında, genç bir kadın indi ve cezaevine girdi. 

Ardından, Saat 13.00 sıralarında biri Ankara plakalı, diğeri ön plakası olmayan iki araç Metris Cezaevi önüne geldi. 

SALİH KAAN ÇAĞLAYAN'IN ANNESİ CEZAEVİNDE

Korumaların önlem almasının ardından araçtan Bakan Çağlayan'ın eşi Songül Çağlayan indi. Korumaların, Songül Çağlayan'ın görüntülenmemesi için çaba harcadığı görüldü..

BAKLAVA, BÖREK VE BAVULLARLA GELDİ

Songül Çağlayan, beraberindekilerle cezaevine girdi. Ardından korumalar araçtan çıkardıkları bavullar, baklava ve börek çantalarıyla içeri girdi. 

İKİNCİ VİP ARAÇ DA METRİS'TE

Songül Çağlayan'ın taşıyan aracın görünmesinden çok kısa süre önce de yine koruma polislerinin eşlik ettiği bir başka araç Cezavine girdi. Bu araçtan çıkan 2 kadın cezaevine girdi. Soruşturmanın diğer tutuklusu, bakan Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in yakınları olduğu öğrenilen ziyaretçiler de beraberinde getirdikleri paket ve bavullarla içeri girdi. Bu paketler de korumalar tarafından taşındı. 

2,5 SAAT KALDILAR

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın eşini ve diğer ziyaretçileri taşıyan araçların cezaevinin ilk avlusuna girişine izin verildi. 

Yaklaşık 2 buçuk saat sonra ziyaretçiler kapıda göründü. Araçlara bindikleri sırada korumalar da girişte olduğu gibi görüntü alınmaması için çaba gösterdi. Salih Kaan Çağlayan'ın annesi Songül Çağlayan ve tutuklu Barış Güler'in yakınları olduğu öğrenilen ziyaretçileri taşıyan araçlar art arda cezaevinden çıktı. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×