Anaokulu öğrencilerinin eğlenceli kıyafet balosu

Yenimahalle Belediyesi 80. Yıl Anaokulu öğrencileri, okullarında düzenledikleri kıyafet balosuyla eğlenceli bir gün geçirdi.

Anaokulu öğrencilerinin eğlenceli kıyafet balosu
19 Ocak 2014 Pazar 12:03

Yenimahalle Belediyesi 80. Yıl Anaokulu öğrencileri, okullarında düzenledikleri kıyafet balosuyla eğlenceli bir gün geçirdi. Hayallerindeki bir film kahramanı gibi giyinen minikler, danslar edip gönüllerince eğlendi.

Süpermen, Örümcek Adam, Uyuyan Güzel ve bin bir yaratıcılıkla hazırlandıkları kıyafet balosunda seçtikleri kahramanların taklitlerini yaparak arkadaşlarına kısa skeçler sunan minikler, böylelikle hayal güçlerini de genişletiyor. Minik kahramanlar hazırladıkları gösterileriyle arkadaşlarını gülmekten kırıp geçirirken, rengârenk kostümleriyle de bir günlüğüne hayallerindeki kahramanlar oldu.

Okullarında bol bol sosyal aktivite içinde bulundan 3-6 yaş öğrencileri yaratıcılıklarını geliştirerek keyifli vakit geçiriyor ve paylaşımın önemini öğreniyor. Ebeveynlerin bir numaralı tercihi olan Yenimahalle Belediyesi anaokulları, uzman kadrosu ve kaliteli eğitimi ile miniklerin geleceğinde önemli rol oynuyor.
CİHAN

Anaokulu öğrencilerinin eğlenceli kıyafet balosu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×