Anaokulu öğrencilerinin Anneler Günü etkinliği büyük ilgi gördü

Yozgat’ın Yerköy TOKİ İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencileri tarafından Anneler Günü dolayısıyla düzenlen program büyük ilgi gördü. Minik öğrencilerin anneler için okuduğu şiirler katılımcıları duygulandırdı. Yerköy TOKİ...

Anaokulu öğrencilerinin Anneler Günü etkinliği büyük ilgi gördü
09 Mayıs 2014 Cuma 20:43

Yozgat’ın Yerköy TOKİ İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencileri tarafından Anneler Günü dolayısıyla düzenlen program büyük ilgi gördü. Minik öğrencilerin anneler için okuduğu şiirler katılımcıları duygulandırdı.

Yerköy TOKİ İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Erdem, yaptığı konuşmada, Anneler Günü'nün anlam ve önemine değindi. Erdem, "Bu anlamlı günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Kadına bahşedilip de erkeklerde olmayan en önemli meziyetlerin başında annelik gelmektedir. Anne olabilmek ve bu meziyetle donatılmak ne kadar güzel bir duygudur. Anneler olmasaydı insanlık olmazdı. Anne o kadar değerlidir ki Cennet'in anaların ayağı altında olduğu her vesile ile belirtilmiştir. Anneler, ailenin temel direği ve toplumun geleceğidir. Sağlam bir toplum ancak iyi temellerle atılmış aile yapısıyla mümkündür. Bu anlamda annelerimiz ilk ve ebedi öğretmenlerimizdir. Bizim onlardan öğrenecek çok şeyimiz olduğunu düşünüyorum. Ben bu duygu düşüncelerle bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×