Anadolu yakası elektriğine 'trafo' kesintisi

İstanbul'un Anadolu yakasında Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Kadıköy, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Şile, Tuzla ve Pendik ilçelerinin birçok bölgesinde trafo bakımları nedeniyle 20 Mayıs Salı ve 21 Mayıs Çarşamba günü 4,5 saat süreyle...

Anadolu yakası elektriğine 'trafo' kesintisi

İstanbul'un Anadolu yakasında Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Kadıköy, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Şile, Tuzla ve Pendik ilçelerinin birçok bölgesinde trafo bakımları nedeniyle 20 Mayıs Salı ve 21 Mayıs Çarşamba günü 4,5 saat süreyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'tan edinilen bilgiye göre 20 Mayıs Salı günü elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Beykoz: 09.00-13.30 saatleri arasında; Kavacık Mahallesi Göksuevleri, Beton Santralı, Serpil ve Hazine Çıkmazı Sokaklar, Anadoluhisarı Mahallesi, Gürbaşlar Otomotiv, Carrefour, Migros, Beykoz Belediyesi Kültür Merkezi, Finansbank ve Henkel civarı, Bentyolu Halat Fabrikası ve civarı, Kalealtı Opel Önü ve Eksen, Dem, Çay ve Yumak Sokaklar, Mahmut Şevket Paşa Köyü, Merkez Mahallesi, Bedri Besim Kayabal, Cami, Derecik, Çeşme, Masatlık, Tepe, Gül, Dik Sokak, Mahmut Şevket Paşa Caddesi, Kurt Çıkmazı, Mezarlık Mevkii, Ihlamur Sokak ve Yazma Mevkii civarı.

Ümraniye: 09.00-13.30 saatleri arasında; Namık Kemal Mahallesi, Sütçü, Alemdağ ve Cengiz Topel Caddeleri, Dereyolu, Atalay, Selin, Paşa, Akşemsettin, Yavuz, Dalgıç, Özel, Derya, Manolya, Kutup Çıkmazı, Poyraz, Karayel, Er, Kaplan ve Can Sokaklar, Talatpaşa ve Ulus Caddeleri, Namık Kemal Lisesi, Yunus Emre Caddesi, Devran, Güneş, Atmaca, Akbaba, Serin, İclal, Tufan, Sevilay, Bayrak, Sinem, Acar, Kayalar, Menekşe, Demirci, Kocatepe, Bala, Kelebek, Bayram, Aygül, Çamlık, Melek, Arkadaş, Gündoğdu, Keklik, Kanarya, Türbedar, Billur, Cem, Cenk, Özgür, Vezir, Değirmen, Özgür, Lodos, Mercan, Kutup, Özer ve Kutup Yıldızı Sokaklar, Ufukkent Sitesi, Sur Hastanesi, Esenevler Mahallesi, Gülbahçe, Korkmaz, Sude, Çamlı, Bozacı, Filizler, Doğru, 3004 ve 3005 Sokaklar, Tepeüstü Mahallesi, Benzinci, Çakmak Köprü ve civarına, Poyraz Sokaklar, Lider Pide, İstanbul Çarşısı ve civarı, İETT garajı, Tünel Aydınlatma Panosu, Çakmak Mahallesi, İkbal Caddesi, Gedik, Gemlik ve Gurbet Sokaklar, Diktaş Yapı Kooperatifi, Tavukcuyolu Çakmak civarı, Dua, Milli Mücadele, Pınarlı ve Tarih Sokaklar, Ihlamurkuyu Mahallesi, Pınarlı, Örnek, Nakkaş Sokaklara - Eski Kadıköy yolu sağ taraf, Asiye Ağaoğlu Lisesi, Yalıkent Sitesi, Vergi Dairesi, Bilgin Sokak, Ihlamurkuyu ve civarı, Petrol Yolu, Gülbahar, Adalet, Marmara Sokakları ve civarı.

Üsküdar: 09.00-13.30 saatleri arasında; İcadiye Mahallesi, Bağlarbaşı Ayarcıbaşı, Arzu Ayaktar, Maruf Sokaklara, Gümüşyolu Caddesi, İmam Galip Sokak civarı, Yapı Kredi Korusu, Muhtar Mehmet Özen Sokak, Nakkaştepe, Koç Holding, Azizbey Sokak, Nakkaştepe Hava Üst Komutanlığı, Baba Nakkaş ve Nevcihan Sokaklar, Rakkas Bar civarı.

Ataşehir: 09.00-13.30 saatleri arasında; Yeni Çamlıca Mahallesi, Acarlar Sitesi, Dursunbey Caddesi, İlk Kadım Sitesi, Lider Kent Siteleri.

Kadıköy: 09.00-13.30 saatleri arasında; Kozyatağı Mahallesi, Kocayol Caddesi, Çebi Sitesi, Medrese, Kozyatağı ve Hacı Muhtar Sokaklar, Mühürdar, Albay Faik Sözdener Caddeleri, Hacı Hüssam, Tuğlacı Emin Bey, Klaptancı, İlter Ertüzün Sokaklar, Denizcilik İşletmesi İ.D.O. iskele, Kadıköy Belediyesi Balon Cafe ve İSKİ hizmet binası. 09.00-17.00 saatleri arasında da; Acıbadem Mahallesi, Faik Bey Mescidi ve Postacı Çıkmaz Sokakları, Erus, Ekşiler, İnta5 ve İnta8 Siteleri.

Sultanbeyli: 09.00-13.30 saatleri arasında; Battal Gazi Yıldırım Caddesi civarı, İSKİ, Ahmet Yesevi Mahallesi, Yıldırım Caddesi, Sağlık Sokak, Mezarlık, Çamlık Caddesi sonu ve okul civarı.

Kartal: 09.00–13.30 saatleri arasında; Yunus Mahallesi, Ulunay, Cumhuriyet, Çarşı, Sanayi, Bostan, Kubilay Caddeleri, Sezgin, Neşe, Yücel, Toros, Karaca, Afyon, Turan, Altay, Kayısılı, Halay, Şahin, Kandil, Çimen, Alim, Cami, Can, Bağlar Sokaklar, Seramik Atölyesi, Haydarpaşa Yapı Kooperatifi.

Maltepe: 09.00-13.30 saatleri arasında; Şair Nedim Özpolat Sokak, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Çiçekdağı, Esenyurt Çıkmazı, Mahallenin Muhtarları ve Küçükyalı Sokakları, Atatürk ve Rıhtım Caddeleri, Fırın, Eski Belediye Sokaklara ve Yalı Mahallesi civarı.

Şile: 09.30-13.30 saatleri arasında; Kalem, Hatipler, Keremedin, Hacı, Yumuşak, Geredeli ve Sungurlu Köyleri.

Tuzla: 09.00-13.30 saatleri arasında; Yayla Mahallesi, İş Bankası Blokları, Yüksel İnşaat, Mavi Evler Sitesi, Postahane Mahallesi, İston, Yardımcı Tuzla Gemi, Barbaros Hayrettin Caddesi, Fatma Hanım, Ekin, Derya, Mine ve Destan Sokak.

Pendik: 09.00-13.30 saatleri arasında; Kurtdoğmuş, Ballıca ve Kurna Köyleri, Çiçekler Mevkii, Sera Sokak, Cuma Mevkii ve Cuma Sokak civarı.

21 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ ELEKTRİK VERİLEMEYECEK YERLER:

Beykoz: 09.00-13.30 saatleri arasında; Kavacık Mahallesi, Göksu Evleri Sitesi, Göztepe Mahallesi, Atatürk Caddesi, Harika Çıkmazı, Köprülü Çıkmazı, Pıtrak ve Tarçın Sokaklar civarı, Mahmut Şevket Paşa Cenaplar Mevkii, Hamdi Aydın (Özel TM), Sekizevler ve Cenaplar Siteleri, Mehmet Haluk Ündeğer(Özel TM), Zafer Yılmaz Acar Çiftliği.

Ataşehir: 09.00-13.30 saatleri arasında Barbaros Mahallesi, Barbaros, Evren, Fevzi Çakmak Caddeleri, Kayacan, Okul, Sevindik, Okul Arkası, Sare, Barbaros, Nazım, Çimen, Atlas, Nazım, Uğur ve Aksoy Sokaklar, Selahattin Uzel İlköğretim Okulu, Mado Dondurma, Okyanus Okulları, Yeni Sahra Sağlık Hizmetleri, Halk Caddesi, Aykut, Cebelir, Çim, Kayacan, Şen, Hasgül, Sevindik, Arkut, Sönmez Sokaklar, Mimar Sinan Caddesi, Halk Caddesi, Baytur, Dündar İnşaat, Trio Konutlarına, Yeni Çamlıca Mahallesi, Acarlar Sitesi, İçerenköy Mahallesi, Adem Sokak, Kayışdağı Yolu Caddesi.

Üsküdar: 09.00-13.30 saatleri arasında; Altunizade Mahallesi, Kuşbakışı Caddesi, Oymacı Sokak ve civarı, Doğan Holding, Nakkaştepe, Rasimağa Sokak, Belde Üniversitesi, İstek Vakfı, Sudi Özkan Villaları, Nakkaştepe Üçem Villaları ve civarı.

Kadıköy: 09.00-13.30 saatleri arasında; Erenköy Mahallesi, Yaseri Asım Ersoy Caddesi, Şemsettin Günaltay Caddesi, İnönü Caddesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Çamlı Köşk ve Çiçek Sokak civarı, Fener Kalamış Caddesi, Alptekin, Cephanelik, Hakan, Kuyu ve Gülizar Sokaklar, Fenerbahçe Sosyal Tesisleri - Galatasaray Sosyal Tesisleri, Fenerbahçe Spor Kulübü, Yüzme Havuzu, Kalamış ve İstanbul Yelken Kulüpleri.

Sultanbeyli: 09.00-13.30 saatleri arasında Yıllık Trafo Bakım çalışması nedeniyle, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi - Ersoy Hastanesi Arkası - Çeşme Durağı - Turgut Reis Mahallesi ve İlçe Emniyet civarına enerji verilemeyecektir.

Kartal: 09:00 – 13:30 saatleri arasında; Yunus Mahallesi, Kubilay Caddesi, Kasımpatı, Taşlıyol, Sezen, Sinan, Karaca, Dilek, Yaman, Hakan, Venüs, Yalçın, Selvi ve Özbay Sokaklar, Kartal Atatürk İlköğretim Okulu, Barış Manço Halk Kütüphanesi, İ.B.B Mesken Müdürlüğü, Temad Yapı Kooperatifi, İ.B.B Mesken Blokları, Odak Sitesi, Entel Tel Fabrikası, Erpar Otomotiv, Bimpaş A.Ş.,Gardena Dost A.Ş ve Has Metal.

Ümraniye: 09.00-13.30 saatleri arasında; Çemil Meriç Mahallesi, Atatürk Caddesi, Bahar Sanayi Sitesi, Can Tekstil, Rammar Market, Aksan Tekstil, Neşem Özlem Güray Lisesi, Kızılırmak Caddesi, Zübeyde Hanım Sokak, İstiklal Caddesi, Sağlık Ocağına Doğru, Centilmen ve Şehitlik Sokaklar, Cahit Külebi Caddesi, Vatan Caddesi, Karakol Sokak, Alemdağ Caddesi, Ortaklar İş Merkezi, Tepe Üstüne doğru sağ taraf, Çayırbaşı ve Petrolyolu Tecelli Sokaklar, Doğanevler Caddesi, Kilim Sokak, Tepe Üstüne doğru sol taraf, Yenilik Sokak, Kızılırmak İş Hanı, Hatipoğlu Market, Kültür Merkezi, İstiklal Caddesi sağ/sol taraf, Şafak, Cemalettin, Set, Kemalettin Sokaklar, Halk Caddesi aşağı doğru, Ahmet Cevdet Paşa Caddesi, Panayır, Hasat, Saygın, Tahiri, Centilmen, Yakınsu Sokaklar, 29 Ekim Caddesi, Emir Sokak civarı, Aynur, Ekim, Meftun, Tepecik, Mevsim Sokak.

Maltepe: 09.00-13.30 saatleri arasında; Cevizli Bağdat Caddesi, Coşkun ve Karakaş Sokaklar, Maltepe Feyzullah Caddesi, Çam, Sakızağacı, Beşevler ve Cam Sokak.

Şile: 09.00 - 13.30 saatleri arasında; Dikbucaklı Köyü, Büyükbucaklı Köyü, Kadıköy, Çelebiköy, Büyükaşağı Köyü.

Tuzla: 09.00-13.30 saatleri arasında; İstasyon Mahallesi, Koray İnşaat, Genç Rondela, Yayla Mahallesi, Ertuğ Sitesi, Toros Sitesi, Hatboyu Caddesi, Meryem, Sarmaşık, Bülbül Sokakla, Çiçekçiler Caddesi, Doğandere Caddesi ve bağlı sokaklar.

Pendik: 09.00-13.30 saatleri arasında; Veli Baba Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi, Yeni Şehir Evleri, Göktürk, Yavuz, Çetin, Çankaya, Pınar Sokak, Ertuğrul Gazi Caddesi, Kerim Nadir Paşa, Ferhat Paşa, Pembe Köşk, Topcam, Yayla Bal ve Yelken Sokaklar.

CİHAN

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×