Ambulansların kazası E-5'i kilitledi

Şirinevler E-5'te Yenibosna–Topkapı istikametinde seyreden iki ambulans kaza yaptı. Maddi hasarlı kaza sonucu trafik felç oldu. Kaza sonrası Yenibosna-Topkapı istikametinde trafik kilitledi. Karşı istikamette ise meraklı sürücüler yüzünden...

Ambulansların kazası E-5'i kilitledi
25 Temmuz 2014 Cuma 15:33

Şirinevler E-5'te Yenibosna–Topkapı istikametinde seyreden iki ambulans kaza yaptı. Maddi hasarlı kaza sonucu trafik felç oldu. Kaza sonrası Yenibosna-Topkapı istikametinde trafik kilitledi. Karşı istikamette ise meraklı sürücüler yüzünden trafik durma noktasına geldi.

Kaza, öğle saatlerinde Şirinevler E-5 Yenibosna–Topkapı istikametinde meydana geldi. Trafikte seyreden bir aracın sıkıştırması sonucu 34 TG 0754 plakalı ambulansa, 34 TK 4771 plakalı başka bir ambulans arkadan çarptı. Kaza nedeniyle E-5 trafiği kilitlendi. Kaza nedeniyle ambulanslarda bulunan hastalar uzun süre mahsur kaldı. Hastalar, kaza mahalline gelen başka bir ambulansa alınarak hastaneye sevk edildi. Ambulansların yoldan kaldırılmasının ardından E-5’teki trafik normala döndü.

Öte yandan ambulans kazalarının ardından E-5’te yan yolda da maddi hasarlı ikinci bir kaza meydana geldi. Yolda seyreden 34 BU 2602 plakalı araca, 34 UZB 02 plakalı bir başka araç arkadan çarptı. Hafif maddi hasarlı kazada Şirinevler-Topkapı istikametindeki yan yol trafiğini olumsuz etkiledi. Kaza yapan araçların yolun kenarına alınmasının ardından trafik normale döndü.

CİHAN

Ambulansların kazası E-5'i kilitledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×